Пристрої для виявлення прихованих відеокамер

0
340

Звичайно ж, пристрої для виявлення різних пристроїв відео — і аудіозаписи, спочатку розроблялися для застосування у військових цілях. В даний час ми можемо придбати такі пристрої і для використання в повсякденному житті. Таке обладнання знайшло місце застосування не тільки в органах безпеки, але і, наприклад, серед звичайних підприємців.

Більша частина обладнання для виявлення камер відеоспостереження функціонує на підставі трьох технологій. Отже, почнемо з бінокулярних пристроїв виявлення. Будь-пристрій, призначений для відеозапису, складається з оптичних елементів, які здатні відбити від себе світло.
З допомогою детектора можна виявити приховану відеокамеру за допомогою світлодіодного сигналу. Такі пристрої можуть виявити відеокамеру, розташовану на відстані 10 метрів. Але ці детектори мають недолік. Вони не впораються з пошуком відеокамери, яка здатна вести відеозапис через поверхню.

Наступний варіант обладнання — це лазерні виявителі. Такі пристрої оснащені більш сучасної лазерною технологією. Вони можуть знайти пристрої, які надійно заховані і замасковані. Працює лазерне обладнання на такій же відстані, що і оптичні прилади. Вони можуть застосовуватися для пошуку більш сучасних пристроїв для відеозапису.

Більш функціональними є радіохвильові сповіщувачі для закритих. Це обладнання здатне виявити відеопристрої на далеких відстанях, на відміну від попередніх варіантів. Радіохвильове обладнання може зафіксувати електромагнітне поле від будь-якого пристрою відеозапису, розташованого на відстані до 20 метрів від нього. Таке обладнання можна використовувати навіть для пошуку професійних шпигунських пристроїв.

Пристрої для виявлення прихованих відеокамерІснує ще один вид обладнання, використовуваного для пошуку відеокамер. Мова йде про «нано» пристроях. Вони являють собою детектори, які поєднали в собі роботу лазерного і радіохвильового пристрою. Нано детектор має невелику вагу — 70 р. Таке обладнання здатне виявити приховані відеокамери навіть якщо вони вимкнені. Працює на такій же відстані, що радіохвильове обладнання, але крім цього, є можливість автономного режиму роботи близько 12 годин. У детекторі є різні додаткові функції, наприклад, він може відправляти повідомлення при виявленні якого-небудь прихованого пристрою.

Так як винахідники у сфері шпигунського відеоспостереження постійно пропонують різні новинки, то і технології виявлення прихованих відеопристроїв не повинні від них відставати. Технології виявлення постійно удосконалюються, щоб на максимальному рівні забезпечити схоронність особистих секретів їх власників.