Проблеми в роботі систем відеоспостереження

0
107

Основним елементом будь-якої системи відеоспостереження є відеокамери. Системи відеоспостереження застосовуються для забезпечення безпеки не тільки великих організацій та підприємств, а й приватних житлових приміщень. У багатьох випадках, якщо мова йде про домашньому відеоспостереження, користувачі займаються установкою і монтажем устаткування самостійно.

Не завжди системи відеоспостереження здатні працювати без збоїв тривалий проміжок часу. Причиною цього можуть послужити як помилки при монтажі пристроїв, так і різні несправності, які можуть виникнути в процесі експлуатації. Ми розглянемо деякі проблеми, з якими користувач може зіткнутися в процесі використання відеосистеми.

Отже, розглянемо відсутність картинки на моніторі. Причиною даної проблеми, яка найбільш часто зустрічається на практиці, можуть бути проблеми з кабельним з’єднанням. Щоб перевірити справність кабелю, необхідно від’єднати його від обладнання та здійснити перевірку. Ще однією причиною можуть бути проблеми з харчуванням. Найчастіше така проблема стосується камер відеоспостереження низької напруги. Тому варто також перевірити харчування відеосистеми.

До проблем, пов’язаних із зображенням, також відноситься наявність темного переднього плану і яскравого фону. Дана ситуація проявляється, коли яскрава пляма на картинці закриває тепловізор і робить менше посилення зображення. Через це та частина, яка не потрапляє під освітлення здається темніше, ніж у дійсності.

На моніторі користувач може виявити яскраві плями. Справа в тому, що світло, яке відбивається від об’єктива також фіксується відеокамерою. Це призводить до появи засвітився. Якщо на зображенні користувач бачить біле пляма з вертикальною лінією, то, як правило, проблема полягає в тому, що надто яскраве джерело світла проникає через об’єктив відеокамери. Для того щоб вирішити дану проблему, слід поміняти розташування камери відеоспостереження. Крім того, в систему відеоспостереження можна включить різні додаткові аксесуари, які здатні впоратися з цією проблемою.

Частим явищем вважається наявність сніжинок на зображенні. Така ситуація складається, коли роботі системи відеоспостереження заважають якісь радіо-магнітні або електричні перешкоди. З-за цього погіршується якість зображення і користувач спостерігає засніжену картинку. Щоб виключити дану проблему, кабельні з’єднання слід розміщувати далеко від електромереж.

Це одні з найбільш поширених проблем, з якими можна зіткнутися в процесі експлуатації систем відеоспостереження. Неполадки можуть бути абсолютно різного роду. Не завжди з виниклою проблемою користувачеві вдається впоратися самостійно, тому в деяких випадках не можна обійтися без допомоги фахівців.