Промислові холодильні камери!!!!

1-25-2020
холодильная промышленная камера

В наш час виробнича — складська логістика не обмежується одними лише універсальними приміщеннями. Дані склади підходять для зберігання та переробки товарних груп, які не потребують спеціальних умов. Для зберігання продуктів харчування і були придумані холодильні/ морозильні склади. Низькотемпературні склади це не просто звичайні об’єкти нерухомості. Багато з них збудовані на підприємствах з санітарно — захисною зоною і відповідають всім нормам Сан. Піна, ну а обивателю досить того, що це склади класу А. Холодильні та морозильні склади і камери відрізняються один від одного температурними режимами. В холодильному складі встановлені камери, які дозволяють підтримувати температуру в діапазоні 0+ 5С, з заданою вологістю. Також хочемо вам порекомендувати http://mhs.com.ua/services/promyshlennye-holodilnye-kamery/

Такими великими холодильниками в основному користуються для зберігання сезонних овочів і фруктів. Морозильні склади призначені для глибокої заморозки, від -18С і нижче і зберігається там риба і м’ясо. Зазвичай такі камери застосовують для тривале зберігання заморожених продуктів, зберігання квітів і лікарських препаратів. Для складання холодильних камер застосовуються тришарові сендвіч — панелі. Між собою вони з’єднуються спеціальним ПВХ — замком типу «шип — паз», або Крючковими замками, зробленими з металу. Внутрішня поверхня панелей являє собою пофарбовану оцинковану сталь товщиною 5 — 0. Холодильні камери зводяться як всередині приміщення, так і як окрему споруду. Камера може мати кілька входів і оснащується за необхідності всілякими полицями для зберігання продуктів. Для посилення її конструкції за бажанням замовника може бути змонтовано металевий каркас.

Вони виконуються в різних варіаціях і можуть бути одностулкові, двостулкові, розпашні, зсувні( купейного типу). На дверях є ручка з вбудованою системою аварійного виходу для запобігання замикання персоналу всередині камери. Для зменшення відтоку тепла з холодильної камери на вході вішається стрічкова завіса. Холодильні установки можуть виготовлятися у відповідності зазначеним замовником параметрами. Ми стежимо, щоб промислові холодильні камери відповідали всім технічним вимогам. При створенні проекту ми враховуємо раціональне використання площі. Вам залишається тільки подзвонити і всі наші фахівці до ваших послуг.