Роль відеоспостереження у забезпеченні безпеки на обєкті

0
134

Розглядати організацію системи безпеки будь-якого об’єкта краще починати ще на етапі його проектування. Саме комплексне функціонування всіх підсистем здатне забезпечити належний рівень захисту на об’єкті. Система безпеки об’єкта може складатися з наступних елементів:

  • система відеоспостереження;
  • СКУД;
  • система пожежної безпеки;
  • комплекс засобів оповіщення;
  • комплекс управління інженерними комунікаціями.

В залежності від того, про який об’єкт йде мова, склад комплексу засобів безпеки може бути різним. Одні складові елементи будуть у пріоритеті, а від інших можна буде і зовсім відмовитися. Зрозуміло, для організації системи безпеки краще скористатися послугами фахівців, щоб надалі функціонування об’єкта відбувалося за всіма правилами і не виникали різного роду ризики. Але, як показує практика, незамінним складовим елементом охоронного комплексу об’єкта є система відеоспостереження. Це і не дивно. Установка на об’єкті камер відеоспостереження дозволяє вирішити безліч завдань:

  • відеокамери дозволяють здійснювати контроль за діяльністю організації;
  • використання додаткових функцій відеоаналізу на основі системи відеоспостереження;
  • використання відеоінформації в онлайн режимі в цілях реклами конкретної організації.

При організації системи відеоспостереження на об’єкті, як правило, потрібно безперебійне підключення до інтернет-мережі, так як більша частина користувачів зупиняє свій вибір на хмарному відеоспостереження. Тому в процесі планування відеосистеми для об’єкта слід не тільки визначитися з необхідним місцем розташування пристроїв для гарного огляду, але і забезпечити підключення до Всесвітньої павутини.

Організація системи хмарного відеоспостереження не викличе складнощів, навіть якщо об’єкт вже давно функціонує. Для цього необхідно лише придбати ip-камери відеоспостереження і забезпечити безперебійну роботу інтернету. В будь-якому іншому обладнанні немає необхідності, а, відповідно, відсутні додаткові витрати на придбання обладнання. Весь процес установки і настройки досить простий і швидкий, з яким впорається будь-який бажаючий.