Samsung не визнає проблему зі звуком в іграх на смартфонах galaxy

0
26

Деякі власники пристроїв samsung galaxy скаржаться на проблеми, пов’язані з відтворенням звуку на їх пристроях під час ігор . Ходять чутки, що проблеми почалися після встановлення останнього оновлення one ui 4. У той же час інші користувачі стверджують, що проблеми виникали і раніше, причому мало не з самого початку.

До числа постраждалих телефонів, схоже, відносяться всі моделі лінійки galaxy. До їх числа увійшли навіть моделі високого класу, включаючи galaxy s10, galaxy s20, galaxy s21, galaxy z flip 3, galaxy z fold 2, galaxy z fold 3 і galaxy a52 5g.

Суть проблеми виражається в тому, що іноді під час ігор виникають різкі спотворення звуку, тоді як при інших сценаріях застосування, наприклад, при прослуховуванні потокової музики через додаток, звучання залишається абсолютно нормальним.

Спочатку вважалося, що в цьому винна технологія відтворення об’ємного звучання dolby atmos, точніше її реалізація для смартфонів samsung. Але з цією точкою зору не згодні інші; вони стверджують, що відключення підтримки dolby atmos не дає ніяких поліпшень.

Проблема, мабуть, зачіпає перш за все низькі і середні частоти. З чуток, спотворення в іграх найбільш помітні на телефонах з високоякісними динаміками. Коли прослуховування ведеться з використанням дротових або бездротових навушників, то спотворення пропадають.

Найдивніше в тому, що для вирішення проблеми досить включити функцію запису картинки з екрану. Але це явно не може вважатися відповідним рішенням, оскільки воно вимагає значних витрат ресурсів і необхідності надання додаткового місця в основній пам’яті. До того ж, включення запису відключає режим 120 fps в іграх.

Як це виглядає в реальності, можна подивитися на відео:

Але найнеприємніше те, що незважаючи на зростаючу кількість скарг, що надходять, samsung все ще не визнала наявність проблеми зі звуком в іграх. Отже, виправлення немає. У своїх офіційних відповідях на форумі компанія samsung пропонує в якості можливого рішення скинути телефон до заводських налаштувань. Але, як повідомляють користувачі, це не допомагає вирішити проблему.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті «огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним».

читайте також: