Що дає звітність за МСФЗ

4-11-2020
Звітність за МСФЗ. Практичні рекомендації зі складання, /Посібники ...


Фінансова звітність за МСФЗ найбільш повно показує реальний фінансовий стан компанії. Фінансова звітність за міжнародними стандартами буде вкрай зручна і корисна для будь-якого керівника, а так само інвесторам. Якщо необхідний кредит на розвиток бізнесу, банк попросить надати ведення бухгалтерського обліку по МСФО, де найбільш «прозора» вся бухгалтерія. Фінансова звітність за МСФЗ часто допомагає залучати зовнішні джерела фінансування (інвестиції) на більш вигідних умовах. До того ж, відкрита публікація фінансової звітності відповідно до МСФЗ – це позитивний імідж компанії та підтвердження прозорості бізнесу. Якщо ваша компанія веде бухгалтерський облік по РСБУ, ми пропонуємо допомогу в сфері «трансформація звітності за МСФЗ» у звітний період. Також хочемо вам порекомендувати https://audit-invest.com.ua/audit/msfo-audit 

Основне завдання міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) полягає у формуванні звітності, об’єктивно відбиває стан і результати діяльності підприємств необхідної для прийняття рішень різними групами користувачів.
Облікові принципи, закладені в МСФЗ, роблять їх інформативним і затребуваним інструментом внутрішнього і зовнішнього контролю і аналізу діяльності компаній. Більшість прогресивних компаній розуміють необхідність і переваги використання МСФЗ не тільки в інтересах міжнародної діяльності або в якості необхідної умови залучення іноземних інвестицій, але і в якості ефективного елементу управлінського обліку.
Ми пропонуємо комплексне вирішення завдань, пов’язаних з підготовкою фінансової звітності по міжнародним стандартам. Адже фінансова звітність за МСФЗ робить Ваш бізнес привабливим для залучення іноземних інвестицій, бухгалтерію прозорою і зрозумілою, дає вихід на міжнародний ринок капіталу.

Наша команда складається з фахівців, які мають відмінні знання в сфері обліку та звітності МСФЗ, великий досвід роботи в сфері консалтингу та трансформації бухгалтерської звітності за МСФЗ. Наші сертифіковані фахівці, публікуються у фахових друкованих виданнях, займаються викладацькою діяльністю у сфері МСФЗ. Злагоджена робота і лояльний підхід до клієнтів робить роботу з нашими фахівцями комфортною і приємною. Завдання, яке стоїть перед нашою компанією — це підвищити ефективність Вашого бізнесу за допомогою наших послуг за МСФЗ. Наші фахівці оперативно зв’яжуться з Вами.