Що таке лейдинг пейдж

Что такое лейдинг пейдж
«landing page» — в перекладі означає посадкова сторінка. Якщо говорити простими словами, то лендінгем — це звичайна сторінка на сайті, яка створена з метою замотировать користувача. Найчастіше цим дією є купівля або реєстрація на сайтах рекламодавців через офферы в CPA мережах.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Так, що лендінгем — це звичайнісінька сторінка на сайті, у якої просто є конкретну мету. Не завжди метою є покупка і реєстрація.
Багато вебмастера прагнучи заробити на арбітраж трафіку, т. купівлі користувачів в одному місці та продажу їх в іншому місці, дуже часто використовують проміжну ланку — лендінгем.
Найчастіше лендигом є «сайти одностраничники». Це пов’язано з тим, що їх простіше просувати в пошукових системах, а на створенні сайту витрачатися мало часу і грошей.
Найважливішим показником ефективності для будь-якого лендинга є його значення конверсії. Звичайно, багато залежить і від якості самого трафіку. Наприклад, пошуковий трафік за тематичними запитами буде мати більш високе значення порівняно з общетематическим трафіком.
Як увелечить конверсію я докладно написав тут.
Нижче будуть перераховані базові поради та рекомендації по створенню робочих лендингов. Природно, у кожної тематики є свої нюанси. Так само буває, що, намагаючись зробити його красивіше і зрозуміліше лендінгем, навпаки створюємо перешкоди і в підсумку заважаємо користувачеві здійснити дію. Гарний дизайн — це запорука успіху високої конверсії лендинга. Буде дуже здорово виділитися і написати щось особливе. Придумати якесь слово, яке зачепить за живе. Ніхто не захоче читати об’ємний текст. Але не потрібно перевантажувати лендінгем. Так що оперативний відповідь йому допоможе вирішити проблеми і створить більшу довіру. Ніщо не повинно відволікати від кінцевої мети. Посилання на реєстрацію або купівлю повинна бути завжди на видному місці. Нічого понад природного немає, щоб зробити робочий лендінгем. Після створення потрібно зайнятися тестуванням. Причиною цього — простота та відсутність вагомих причин за використання движка.
Лендінгем можна створити за допомогою стандартного конструктора.
Звичайно, створити гарний лендінгем в одному дизайні складно, якщо у Вас є тільки набір різних картинок. Тому можна звертатися до послуг дизайнерів.