Система аналітичного відеоспостереження

0
229

Для забезпечення безпеки на будь-якому об’єкті не можна обійтися без використання системи відеоспостереження. Зазвичай, запис інформації здійснюється далеко не однією камерою відеоспостереження, до складу може входити кілька десятків пристроїв. Для більш зручного процесу відеомоніторингу і класифікації отриманих відеозаписів використовують систему аналітичного відео.

Робота такої системи базується на раніше підготовлених сценаріїв і відповідному співвідношенні їх до об’єктів і подій, які потрапили під об’єктив камер відеоспостереження. Наприклад, відеосистема може зафіксувати об’єкт з підозрілою поведінкою, або залишені без нагляду підозрілі речі.

Система відеоаналізу здатна працювати як з інформацією, отриманою в онлайн режимі, так і з відеозаписами, що зберігаються в архіві. Останній спосіб не дуже поширений у сучасному світі. Більш вигідно використовувати інтелектуальні системи відеоспостереження на базі окремих мережевих відеокамер. При обробці інформації від кожної камери відеоспостереження не виникнуть проблеми масштабування.

Отримані і оброблені відеодані надходять на сервер не завжди, а тільки по необхідності, що дає можливість витримувати більш лояльні вимоги до смуги пропускання. У стандартному режимі система відправляє тільки тексти метаданих. Багато фахівців вважають, що з розвитком інтелектуальних систем буде підвищуватися інтерес у користувачів до різних функцій, що входять до складу комплексу рішень для мережевого відеоспостереження. А за рахунок появи нових цифрових форматів у мережевих відеокамер поліпшується видеообрабатывающая здатність. Мережеві камери відеоспостереження з вбудованою аналітичною системою мають можливість збільшити дозвіл і кадрову швидкість при фіксації руху або будь-яких інших ситуаціях, чого не можна сказати про аналогових камерах відеоспостереження.

Що стосується безпеки використання подібних систем відеоспостереження, то тут користувачам турбуватися не про що. Дані надійно захищені. Для цього використовуються шифрування, що захищає всю інформацію від несанкціонованого доступу.