Система відеоспостереження за нянею

0
212

Технології активно розвиваються, а, відповідно, стає ширше і область їх застосування. Наприклад, камери відеоспостереження, які раніше можна було зустріти лише на якихось важливих об’єктах, організаціях, підприємствах, то в даний час нікого вже не здивуєш відеокамерою, встановленої в квартирі або приватному будинку. Зараз особливо актуальне використання систем відеоспостереження для здійснення контролю за роботою домашнього персоналу. У зв’язку з зайнятістю батьків, дуже часто вони довіряють своїх малюків няням, і не завжди це якийсь близький для сім’ї осіб. Часто батьки просто звертаються у відповідні агенства по підбору персоналу, звідки до них в будинок приходить абсолютно незнайома людина, хоч і має безліч рекомендацій. Крім того, батьки чули про страшних історіях, в яких діти ставали жертвами від рук няні.

Для того, щоб мати можливість у будь-який час дізнатися, чим насправді займається дитина і що відбувається в будинку або квартирі, встановлюють камери відеоспостереження. Завдяки сучасним технологіям можна організувати систему відеоспостереження таким чином, щоб була можливість, перебуваючи в будь-якому місці далеко від дому, в онлайн режимі спостерігати за подіями. Крім того, у батьків з’являється можливість проконтролювати наскільки сумлінно няня виконує свої обов’язки. Можна дізнатися, скільки часу няня насправді приділяє дитині, як проводить з ним час. Дуже часто, спостерігаючи за подіями, батьки помічають, що більшу частину часу, сплаченого зовсім за іншу роботу, няня проводить за розмовами по телефону. Таким чином, установка камер відеоспостереження допомагає повністю контролювати ситуацію, а, при необхідності, виявити неблагонадійних людей.

При розміщенні відеокамери в квартирі або будинку підбирають таке місце, щоб під огляд пристрою добре потрапляло те місце, де няня з дитиною буде проводити більше всього часу. Звичайно ж, не можна порушувати закон, тому домашній персонал повинен бути в курсі, що в квартирі ведеться відеоспостереження. Особливо це стосується встановлення прихованих камер відеоспостереження. Навіть знаючи про те, що ведеться приховане відеоспостереження, няня все одно не буде знати місць розташування пристроїв і території, яка потрапляє під огляд камер відеоспостереження.

Для такого роду домашнього відеоспостереження використовуються ip-камери і інтернет-з’єднання. Щоб не купувати додаткове обладнання для зберігання інформації, можна організувати хмарне відеоспостереження. В цьому випадку всі відеозаписи будуть потрапляти в хмарний архів, де будуть зберігатися протягом вибраного користувачем терміну. Переглянути відеозаписи можна також в будь-який момент, як і онлайн-трансляцію. Хмарний сервіс відеоспостереження дозволяє батькам за допомогою мобільного телефону завжди в режимі реального часу бачити всі події, що відбуваються з дитиною. Крім контролю роботи няні, відеокамери дозволяють зафіксувати все життя малюка, а відеозапис залишить всі ці дані для подальшого сімейного архіву.