Системи бездротового відеоспостереження для квартири

0
139

В даний час для забезпечення безпеки на об’єктах різної важливості, включаючи приватні будинки і квартири, активно використовують сучасні технології. Найпоширенішим інструментом для забезпечення безпеки є система відеоспостереження. Її можна успішно використовувати на будь-якому об’єкті. Існує безліч обладнання, яке дозволяє побудувати різні види систем відеоспостереження.

Питанням забезпечення безпеки свого житла останнім часом досить часто задаються багато власників квартир і приватних будинків. Хтось бажає тримати під контролем все, що відбувається в своєму житлі події, хтось таким чином доглядає за дітьми, які залишилися одні будинки, ну і найголовніше — це захист майна від зловмисників. Одним з доступних варіантів забезпечення контролю є встановлення бездротової системи відеоспостереження в квартирі.

Встановлення камер відеоспостереження в квартирі допоможе впоратися з такими завданнями:

  • запобігання протиправних дій третіх осіб;
  • надійний контроль за особистим майном;
  • відеозапис усіх подій, що відбулися, в тому числі протиправних;
  • контроль за дітьми;
  • контроль дій домашнього персоналу.

Часто користувачі вибирають для організації системи відеоспостереження бездротове обладнання. Це пов’язано з максимально зручним процесом його встановлення. Організації провідної системи відеоспостереження не завжди можлива або вимагає занадто великих фінансових і трудових витрат. Завдяки сучасним технологіям можна організувати ефективну систему відеоспостереження, яка забезпечить користувача не тільки відео, але й аудіоінформацією. Крім того, якість передаваних даних з збільшенням відстані падати не буде, а користувач зможе спостерігати за подіями, перебуваючи в будь-якому місці.

Системи відеоспостереження можуть бути трьох видів:

  • аналогові — у цьому випадку передача сигналу виконується по радіохвилях на пристрій;
  • ip-системи — відеосигнал передається за допомогою мережі Internet або wi-fi;
  • GSM — системи відеоспостереження, в яких відеосигнал передається за допомогою GSM-зв’язку.

Кожен варіант має певні плюси і мінуси. При виборі відповідного обладнання для організації системи відеоспостереження в квартирі стоїть індивідуально підходити до питання, грунтуючись на умовах функціонування системи.

Аналогові відеосистеми вимагають менших фінансових витрат, але вони дуже нестійкі до перешкод, які виходять від іншого обладнання, що може істотно позначитися на якості картинки. Крім того, є обмеження за передачу сигналу. Відстань не повинна перевищувати 100 метрів, з урахуванням прямої видимості на об’єкті.

Використання ip-камер відеоспостереження виключає перераховані вище недоліки. Системи бездротового ip-відеоспостереження функціонують за допомогою wi-fi технології. Такі відеосистеми забезпечують користувача високоякісним зображенням. Відеосигнал може вирушати на великі відстані, а доступ до даних користувач має у будь-якій точці земної кулі.

Система відеоспостереження з передачею даних по GSM-каналу вимагає придбання спеціальної камери відеоспостереження, яка забезпечує передачу даних по протоколу GPRS і EDGE. Тут потрібно сім-карта оператора мобільного зв’язку. Система відеоспостереження повинна функціонувати в зоні покриття конкретного оператора. Такий спосіб організації відеосистеми несе додаткові витрати на трафік для перегляду інформації, отриманої з камери відеоспостереження.