Системи онлайн відеоспостереження в офісі

0
22

Офіси, бізнес-центри та інші подібні структури — це одні з найбільш поширених місць, де використовуються системи відеоспостереження. Установка відеоспостереження — це простий спосіб, який забезпечує безпеку майна та співробітників, а також дає можливість правильно побудувати робочий процес і створити максимальну ефективність роботи всієї організації.

Установка системи відеоспостереження в офісі допомагає вирішити безліч завдань. По-перше, контроль за роботою співробітників. Це дозволяє керівництву переконатися в тому, що на роботі персонал працює, а не займається якимись сторонніми справами. А у працівників, у свою чергу, підвищується рівень відповідальності і дисципліни. По-друге, камери відеоспостереження захистять майно від крадіжок. Відеоспостереження допоможе залишити майно в цілості не лише в неробочий час, коли офіс пустує, але і в розпалі робочого дня, коли, нерідко, в організаціях можуть бути присутніми різні сторонні люди (кур’єри, клієнти). Запис з відеокамер завжди дозволить розібратися в ситуації і з’ясувати хто правий, а хто винен. Відеоспостереження може сприяти побудові ефективного робочого процесу, шляхом аналізу роботи співробітників протягом робочого дня, а також поведінки відвідувачів або клієнтів, якщо такі є.

Перед установкою системи відеоспостереження в офісі необхідно визначитися з кількістю камер, а також за місцем їх розташування. Крім цього, треба правильно підібрати обладнання, яке зможе забезпечити виконання всіх поставлених завдань. Установка камери, системи відеоспостереження в офісі, згідно з чинним законодавством, вимагає завіреного підписом ознайомлення співробітників.

У світі сучасних технологій все більшу популярність отримує онлайн відеоспостереження з використанням ip-відеокамер. Це сучасне рішення, яке використовується для побудови систем відеоспостереження як в офісах, так і в інших сферах (відеоспостереження в будинку, в дитячому сад і т. д.). Щоб організувати таку систему необхідні лише ip камери і доступ до мережі інтернет. Монтаж займає дуже мало часу, а використання такого відеоспостереження дає масу переваг.

Віддалене відеоспостереження через інтернет дає можливість спостерігати за всім, що відбувається в режимі реального часу. А підключення до хмарних сервісів відеоспостереження дозволяє ще й зберегти в архіві всі записи з камер. Хмарний сервіс Cambat дозволяє переглянути онлайн картинку з камер абсолютно з будь-яких пристроїв, починаючи зі смартфонів. Можна знаходитися на іншому кінці земної кулі і, маючи в руках телефон з виходом в інтернет, дізнатися про те, що відбувається в офісі, де встановлені камери відеоспостереження. Якщо виникне необхідність відтворити будь-який момент, можна з легкістю звернутися до архіву, де зберігаються всі дані. Сервіс Cambat підтримує будь-яке обладнання. У зручності цього хмарного сервісу можна переконається, підключившись до нього в тестовому режимі на сайті компанії Cambat. Ми будемо раді, якщо Ви скористаєтеся сервісом хмарної відеоспостереження Cambat!