Системи відеоспостереження для дачі

0
202

Найчастіше з приходом холодної пори року дачні ділянки і заміські будинки залишаються без нагляду аж до весни. На жаль, рівень злочинності зростає з кожним роком, а нам залишається лише пристосовуватися до цього. Для того, щоб приїхавши весною на свою улюблену дачу побачити все майно в цілісності й схоронності, необхідно заздалегідь подбати про безпеку. На деяких дачних ділянках є сторожа, але сторож, звичайно ж, не буде кожну хвилину чергувати під Вашим будинком, а значить, ви не застраховані від проникнення зловмисників на Вашу територію. А у випадку правопорушення, Ви будете позбавлені будь-якої інформації про подію і не зможете відновити справедливість.

Для того, щоб мати можливість контролювати ситуацію на заміській ділянці у Вашу відсутність, варто задуматися про установку системи відеоспостереження. Сучасні технології дозволяють, перебуваючи навіть за сотні кілометрів, спостерігати за подіями. Тому найбільш підходящим варіантом відеоспостереження для дачі буде використання ip відеоспостереження через інтернет. Для створення системи віддаленого відеоспостереження Вам знадобляться ip камери, підключення до інтернету і хмарний сервіс, щоб зберегти всі відеозаписи. Камери відеоспостереження потрібно підбирати з урахуванням тих умов, в яких їм доведеться працювати. Якщо Ви встановіть камеру на вулиці, то вона повинна бути пристосована до різних погодних умов, щоб якісно виконувати свої функції. Також необхідно правильно розмістити пристрої, щоб камера охоплювала всю необхідну територію на об’єкті. За допомогою інтернет-з’єднання Ви легко зможете мати доступ до камер в режимі реального часу. Перегляд можливий абсолютно з будь-яких пристроїв, підключених до мережі інтернет. Всі відеозаписи зберігаються в хмарному архіві, до якого можливий доступ в будь-який час.

Компанія «Cambat» надає універсальний хмарний сервіс, який можна використовувати для віддаленого відеоспостереження на різних об’єктах. Підключивши до нього свої камери, Ви зможете в будь-який час і з будь-яких пристроїв у режимі онлайн доглядати за своїм дачним ділянкою. Сучасні технології допоможуть Вам убезпечити своє майно від протиправних дій зловмисників, а в разі будь-якої ситуації, яка потребуватиме відновлення подій, архівні записи допоможуть Вам відновити кожен момент.