Способи встановлення камер відеоспостереження

0
225

Довгі пошуки відповідного устаткування, моніторинг просторів інтернету в пошуках потрібної інформації і ось, нарешті, куплені камери відеоспостереження. Залишилося лише встановити і система запрацює. Але монтаж камер відеоспостереження є досить важливим моментом. Необхідно проаналізувати безліч деталей. Потрібно підібрати правильне місце розташування, враховуючи особливості вибраного обладнання, а також не забути про всі технічні моменти. Від типу використовуваних камер також буде залежати спосіб їх встановлення.

Для того, щоб встановити камери, які будуть використовуватися для створення системи відеоспостереження в приміщенні, можливо використовувати наступні варіанти їх розташування:

  • На підвісній стелі. Досить часто в різних приміщеннях та будинках ми зустрічаємо в якості обробки підвісні стелі. Це дуже зручний спосіб, щоб змонтувати відеокамеру. Всі дроти сховані під стелею. Камери будуть дуже естетично вписуватися в інтер’єр будь-якої кімнати.
  • На кронштейні. Кронштейн для камеры З допомогою такого розташування камери можна буде регулювати її огляд. За рахунок таких дій можна отримати необхідну картинку з відеокамери. В цьому випадку потрібно враховувати використовується освітлення.
  • Купольні камери на стіні. Способи встановлення камер відеоспостереженняНайчастіше купольні камери монтують в стелі, але іноді їх розташовують на стінах на рівні зросту людини.
  • Способи встановлення камер відеоспостереження3. Купольні відеокамери на кронштейні. Найчастіше в такому випадку купольна камера кріпиться на кронштейн і знаходиться на деякій відстані від стелі. Такий спосіб використовується в тих випадках, коли немає можливо розмістити камеру на стелі, наприклад, заважають різні деталі інтер’єру.

    Для камер зовнішнього відеоспостереження існують свої варіанти їх розміщення.

  • Місце розташування — стовп. Такий варіант використовується, в першу чергу, тому, що забезпечує неможливість доступу до обладнання. А, по-друге,в цьому випадку камери мають хороший огляд.Способи встановлення камер відеоспостереженняСпособи встановлення камер відеоспостереження2. На стіни. При розташуванні камер на поверхні стіни є мінус. Якщо висота, на якій розташована камера, невелика, то ризик крадіжки обладнання досить високий.
  • 3. Під виступом даху.Способи встановлення камер відеоспостереженняТакий спосіб розміщення відеокамер дає можливість захистити обладнання від негативного впливу погодних умов.

    Ми розглянули основні варіанти, які використовуються для монтажу як внутрішніх, так і зовнішніх камер відеоспостереження. Звичайно ж, перед тим як прикріпити камеру до стіни, потрібно проаналізувати низку умов, які потрібно врахувати при установці систем відеоспостереження. Тільки в такому випадку вийде досягти цілей, поставлених перед обладнанням.