Сучасне відеоспостереження для будь-яких завдань

0
278

Які ж основні відмінності систем відеоспостереження, які використовувалися раніше, від тих технологій, які ми зустрічаємо в сучасному світі. Цифрові технології впевнено займають лідируючі місця у сфері відеоспостереження. Сучасне обладнання може легко справлятися з такими функціями, які раніше були недоступні. Наприклад, часто знаходять своє застосування такі додаткові можливості систем відеоспостереження, як ідентифікація осіб, розпізнавання реєстраційних номерів транспортних засобів. Крім того, підвищує ефективність роботи системи безпеки можливість вести відеоспостереження на територіально широко розташованих об’єктах.

Можна перерахувати основні функції систем відеоспостереження, які доступні завдяки сучасним технологіям:

  • Ведення моніторингу на різних об’єктах і передавання отриманих даних на пост спостереження у режимі реального часу. Це дає можливість своєчасно реагувати на виникнення тривожної події.
  • Ведення безперервного запису з збереженням всіх даних в архіві для подальшого перегляду отриманої інформації та проведення аналізу.
  • Можливість мати функцію сигналізації на той випадок, щоб оператор отримав сигнал системи, наприклад, з допомогою датчиків руху, про наявність позаштатної ситуації.
  • Технічні характеристики камер відеоспостереження дозволяють проводити ідентифікацію людей, розпізнавати автомобільні номери.

Сучасні системи відеоспостереження можна назвати програмно-технічним комплексом, який у своєму складі має не тільки різне багатофункціональне устаткування, але і програмне забезпечення. Сучасне ip обладнання — це найбільш активно розвивається напрямок в області відеоспостереження. Побудова ip-системи відеоспостереження не пов’язане з витратами на проведення окремих ліній. Вся відеоінформація передається за допомогою мережевої інфраструктури.

Контролювати всі події, що відбуваються користувач може віддалено. Крім того, в даний час широко користується попитом хмарне відеоспостереження, для якого характерно зберігання всієї інформації, що надходить з відеокамер хмарному архіві. Це має свої плюси. Користувачеві не потрібно витрачати фінанси на придбання додаткового обладнання. А перегляд подій можна виконати абсолютно з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

Завдяки сучасним технологіям, системи ip-відеоспостереження можуть значно підвищити функціональність системи безпеки на об’єкті в цілому. Але при цьому не потрібні надто високі фінансові витрати, а сам процес установки і використання такого обладнання не викличе ніяких складнощів і проблем.