Сучасні антивандальні камери відеоспостереження та їх особливості

0
130

Ми звикли бачити камери відеоспостереження в офісних приміщеннях, торгових центрах і на інших об’єктах, де даними пристроїв навряд чи загрожуватиме якась порча. Але досить часто камери відеоспостереження використовуються в таких умовах, де ризик нанесення шкоди обладнанню досить великий. У таких випадках прийнято використовувати спеціалізоване обладнання, яке має високий рівень захисту від пошкоджень.

Головними особливостями антивандальних камер відеоспостереження вважаються:

  • Матеріал виготовлення та конструкція. Захисний корпус відеокамер проводиться з листової сталі. Такий корпус здатний забезпечити високий рівень захисту для оптичної та електронної складових камери. Навіть сильні удари по пристрою, наприклад, каменем або іншим тупим предметом, не здатні його пошкодити. Такі негативні природні фактори, як опади і вітер, зовсім не принесуть жодних негативних наслідків відеокамері. Також для підвищення рівня захисту обладнання застосовуються різні захисні кожухи.
  • Установка. Камери відеоспостереження, вбудовані в стіну або стелю, будуть більш надійно захищені від дій зловмисників, ніж ті, які встановлені на стіні або стелі. Крім захисту самої камери відеоспостереження, також необхідно приділити увагу захисту кабельних з’єднань. Найбільш ефективний спосіб — це проведення кабелю через стіну або стелю. У тих ситуаціях, коли немає можливості поступити таким чином, для захисту кабельних з’єднань використовують металеві труби.
  • Місцезнаходження камер відеоспостереження. Пристрої, які встановлені в легкодоступних місцях, більше схильні до впливу з боку зловмисників. Якщо пристрої встановлені таким чином, що практично не привертають увагу оточуючих, то можна сказати, що вони менш схильні до псування з боку вандалів.
  • Сучасні антивандальні камери відеоспостереження та їх особливостіЗвичайно ж, складно передбачити, в якому місці обладнання може бути піддано впливу зловмисників, але з практики можна назвати основні місця, де встановлення антивандальних камер відеоспостереження буде більш затребуваною. До таких громадських місць відносяться: стадіони, вокзали і аеропорти, автомобільні стоянки, торгові майданчики. Також до таких об’єктів можна віднести великі підприємства, де обов’язково присутній система зовнішньої безпеки. Для того, щоб вона ефективно функціонувала необхідно подбати про захист самого обладнання.

    Грамотний підхід у виборі обладнання для систем відеоспостереження, яке буде використовуватися в місцях з підвищеним ризиком, забезпечить надійне функціонування системи безпеки і не змусить користувача зайвий раз повертатися до цього питання. Встановлення антивандальних пристроїв для зовнішньої системи відеоспостереження — це правильне вкладення грошових коштів, яке забезпечить довгострокове функціонування системи без втрат.