Tcl запатентувала знімний модуль подвійної камери для смартфона

0
14

Китайська компанія tcl, схоже, збирається стати одним з лідерів в зароджується процесі розвитку конструкцій, пов’язаним з використанням знімних блоків для смартфонів . Ці блоки можуть використовуватися для різних цілей, але в першу чергу їх розглядають для розміщення блоку камер .

Згідно з новим матеріалом, опублікованим виданням letsgodigital, китайський бренд подав заявку на патент в національне управління з інтелектуальної власності китаю (cnipa). У заявці tcl показаний смартфон зі знімним модулем з подвійного блоку камер. Його можна використовувати і для фронтальної, і для тильної зйомки. Можна також відокремити блок від корпусу, і тим самим підвищити рівень безпеки смартфона.

Знімні модулі камери в смартфонах, мабуть, стають новою тенденцією в останніх патентних заявках. Аналогічні пропозиції вже реєструвалися і раніше. У їх числі патенти xiaomi, vivo і samsung, які також запропонували оригінальні конструкції зі знімним модулем камери.

У заявці tcl примітно те, що після від’єднання модуля камери з верхньої позиції є можливість також встановити його збоку. Зробити це можна завдяки двом невеликим роз’ємів. При бічному розташуванні можна робити селфі з високою роздільною здатністю, оскільки модуль звернений вперед.

Експерти відразу відзначили цей варіант використання знімного модуля, оскільки система з двома камерами може включати ширококутний об’єктив, а більш висока роздільна здатність може допомогти в отриманні високої якості кадрів при проведенні онлайн-відеоконференцій.

На даний момент невідомо, чи можна використовувати знімний модуль камери без підключення до смартфону. Для цього він повинен мати власний невеликий джерело живлення і модуль зв’язку. Ці елементи не описані в патенті.

Крім того, досі невідомо, чи дійсно компанія tcl працює над подібним продуктом або зробила заявку, щоб виступати в якості «патентного троля».

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона xiaomi mi 10t pro . Xiaomi mi 10t pro отримав флагманський процесор, надзвичайно швидкий дисплей, камеру топового рівня і потужний акумулятор. При всьому цьому смартфон відрізняється досить приємним цінником і яскравим дизайном, дозволяючи говорити про себе, як про надзвичайно збалансованому гаджеті, практично позбавленому слабких сторін. Детальніше про це читайте в статті «огляд смартфона xiaomi mi 10t pro : доступний флагман без компромісів».

читайте також: