Технологія хмарного відеоспостереження

0
101

Хмарне відеоспостереження — технологія віддаленого моніторингу, при використанні якої зберігання всіх даних здійснюється в хмарному архіві, розташованому на віддаленому сервері. Таке зберігання інформації дозволяє знизити ризик можливого доступу до неї з боку зловмисників.

Головним достоїнством хмарного сервісу відеоспостереження є можливість вести моніторинг абсолютно з будь-якої точки земної кулі. Всі дії доступні користувачеві в його особистому кабінеті, куди він може зайти з використанням індивідуального логіну і пароля, що дозволяє захистити дані від несанкціонованого доступу третіх осіб.

Подібна технологія не вимагає яких-небудь великих витрат на її організацію. Навпаки, кількість необхідного устаткування знижується, так як для зберігання даних нічого не потрібно купувати. Користувачеві досить придбати ip-камеру відеоспостереження і організувати підключення інтернету на об’єкті.

Зрозуміло, ця послуга надаватиметься безкоштовно не може. Оплата з користувача береться за зберігання інформації в хмарному архіві. Сума залежить від строку зберігання даних в архіві. Користувач на свій розсуд вибирає тариф, а при необхідності може його змінити. У будь-який момент часу клієнт може переглянути не тільки поточні події, але й архівні відеозаписи. Як правило, у багатьох хмарних сервісах є можливість зберегти обрану інформацію з хмарного сховища на будь-якому пристрої.

Хмарний сервіс може бути використаний для організації системи відеоспостереження абсолютно на будь-якому об’єкті:

  • Приватний будинок або квартира. Часто батьки, не маючи багато вільного часу, довіряють своїх дітей няню. Звичайно ж, кожен хоче бути впевнений, що його дитина знаходиться в безпеці. Встановивши ip-камеру вдома, батьки в будь-яку хвилину можуть перевірити, чи все в порядку вдома, чим займається їхня дитина.
  • Для контролю в офісі. Керівництво може з легкістю контролювати робочий процес, наприклад, під час відпустки.
  • Торгові приміщення і склади. Досить часто такі об’єкти залишаються без нагляду і ймовірність крадіжок зростає в рази, з-за чого організації несуть великі фінансові збитки. При використанні хмарного відеоспостереження можна цілодобово тримати під контролем події на об’єкті.

Хмарне відеоспостереження — це сучасна технологія, яка може максимально спростити побудову відеосистеми, але і одночасно зробити її зручною і простий у використанні.