Twitter представила інструмент для видалення небажаних передплатників

0
12

Всі користувачі twitter тепер можуть видалити конкретного абонента, не блокуючи його. З сьогоднішнього дня така опція доступна всім користувачам соцмережі. Щоб» по-тихому » заборонити кому-небудь бачити ваші твіти в своїй стрічці, перейдіть на вкладку «передплатники» в своєму профілі, натисніть на меню з трьома точками поруч з користувачем і виберіть опцію «видалити цього передплатника».

Це є частиною зусиль twitter щодо зниження рівня домагань на платформі. Неприкрита блокування кого — небудь може призвести до помсти з боку цієї людини через його союзників або запасні акаунти. Але якщо просто відписати від себе якогось персонажа, він може просто не помітити вашої відсутності в своїй стрічці.

Rolling out to everyone on the web today https://t.co/nqhhf2q2fo

— twitter safety (@twittersafety) october 11, 2021

Зрозуміло, це не завадить подібним персонажам бачити ваші публічні твіти через чужі ретвіти. Повністю убезпечити себе можна або заблокувавши їх, або відписавши від себе новим методом і зробивши свій аккаунт приватним. Фактично, twitter звела в одну дію те, що раніше можна було зробити подвійним, заблокувавши і тут же розблокувавши докучливого опонента.

Втім, за наявною інформацією, twitter тестує режим безпеки, який автоматично блокує акаунти, що використовують «потенційно небезпечні вирази». Соцмережа також розглядає розширення способів фільтрації і обмеження відповідей, так що, схоже, компанія робить серйозну ставку на комфорт користувачів.