У facebook з’явилася нова вкладка «аудіо» з подкастами, живими аудіозаписами і багатьом іншим

0
13

Facebook любить постійно впроваджувати нові функції, особливо ті, які є новими і модними (але в цей раз злегка запізнилася). Аудіокімнати в стилі clubhouse здобули популярність завдяки безлічі платформ, що випустили свої власні варіанти цього жанру, і facebook ще в квітні оголосила, що працює над новими аудіофункціями, які включають в себе чати в стилі clubhouse.

У той час ці функції не були доступні широкій публіці, хоча пізніше доступ розширили, щоб включити більше користувачів в сша. Тепер компанія оголосила, що її аудіокомати live audio rooms поширюються відкриті для користувачів по всьому світу.

Аудіокімнати в реальному часі-це саме те, що в останні місяці запустили такі компанії, як twitter, slack і навіть linkedin. Користувач може організувати кімнату і говорити з будь-якою кількістю людей, які до неї приєднуються, при цьому користувачі можуть бути призначені як спікери або слухачі. Facebook розраховує, що ця функція буде затребувана у всіх публічних діячів, творців контенту, груп і партнерів.

Аудіокімнати live audio з’являться на видному місці прямо в основній стрічці facebook (як ніби і без цього там мало сміття), а користувачі зможуть підписатися на отримання сповіщень про вихід аудіокімнати live audio в ефір. Подібно clubhouse і twitter spaces, користувачі зможуть включати автоматичні субтитри, «піднімати руку», щоб попросити слова, і відправляти реакції.

9to5mac