У темний режим windows 11 додадуть «заспокійливі» звуки [слухаємо]

0
13

У міру наближення дати виходу windows 11 (редакція gg нагадує, що це 5 жовтня) компанія microsoft починає розповідати про деякі нові функції системи. На цей раз це нові звуки для темного режиму.

Застосування тем оформлення на комп’ютері під керуванням windows-неймовірно поширений атрибут, який свого часу (олди тут?) вимагав наявності сторонніх додатків для зміни зовнішнього вигляду робочого столу. Однак тенденції macos, такі як темний режим і постійно змінюються в залежності від часу доби шпалери, змусили microsoft зрозуміти, що теми в windows вимагають більшої уваги в порівнянні з попередніми спробами.

Саме тому компанія додасть окремі пакети звуків для світлого і темного режимів windows 11. За задумом, це дозволить краще перейнятися атмосферою взаємодії з системою в залежності від обраних налаштувань і часу доби.

Якщо, наприклад, при переміщенні файлів в різні папки відтворюється високотональний звук, є користувачі, яким він може здатися не відповідним загальній темі в тому випадку, коли обраний темний режим. Компанія microsoft створила десять різних звуків для світлого режиму і темного режимів в windows 11, кожен з яких має свою унікальну тональність.

Послухати їх можна за посиланням без реєстрації та sms.