Універсальні термокожухи для камер відеоспостереження

0
33

Універсальність термокожухів полягає в тому, що вони можуть функціонувати з різними моделями камер відеоспостереження. В цілому, термокожухи — це пристрої, призначені для захисту обладнання від негативного впливу навколишнього середовища, що дозволяє вуличних відеокамер працювати в будь-які погодні умови.

Більшість моделей вуличних відеокамер оснащено нагрівальними елементами, які вбудовані в сам корпус пристрою, або використовуються зі спеціалізованим термокожухом, розрахованим на використання для одного пристрою.

Універсальні термокожухи можуть мати великі розміри, але разом з цим мати безліч достоїнств. Завдяки їм відеокамери здатні функціонувати при більш широкому температурному режимі. Якщо відеокамеру можна розмістити в термокожух, то її відразу можна назвати камери зовнішнього відеоспостереження, яка може функціонувати в будь-яку погоду.

Корпус термокожуха проводиться з 3-5 мм алюмінію. Якщо відеокамера буде встановлюватися на якому-небудь хімічному виробництві, то в таких випадках замість звичайного алюмінію застосовується анодований алюміній, карбон або спеціальне захисне лакофарбове покриття. Не варто залишати без уваги дрібні деталі будови корпусу. Такі частини, як кріпильні елементи повинні бути оцинкованими або виготовленими з нержавіючої сталі.

Весь корпус, включаючи козирок, має високу парусність. У зимовий час, за рахунок скупчення на поверхні снігу і льоду, може змінитися кут нахилу відеокамери. У зв’язку з цим довжина кронштейна повинна бути як можна менше. Коли проводиться вибір місця монтажу, кріплення кронштейна і корпусу, потрібно звертати увагу на вагу пристрою, що знаходиться всередині. Якщо відеокамера важка, плюс оснащена об’єктивом з трансфокатором, то кріплення слід виконувати в центрі тяжіння.

Кожен термокожух повинен представляти герметичну і закриту систему. Єдиними отворами, які можуть стати джерелом надходження вологи, є отвори для кабельних з’єднань. Щоб цього уникнути задню кришку оснащують гермовводами. Гермовведення мають доступну ціну і дуже прості у використанні, але мають чутливість до фізичних і термічних впливів. Тому в деяких випадках застосовують інший варіант — роз’ємне з’єднання. Воно найбільш стійко, але в цьому випадку потрібно застосування складної схеми розпаювання проводів на штекер.

У деяких випадках, враховуючи всі дії щодо забезпечення герметичності корпусу, всередині термокожуха може залишатися волога, а, відповідно, надалі вона буде виявлятися у вигляді роси при зміні температури. Для того, щоб виправити таку ситуацію, розміщують обігрівальний елемент навколо об’єктива. Також може бути використаний обігрів корпусу відеокамери або монтажної пластини. Щоб обігрівальні елементи максимально ефективно функціонували застосовують термоізоляційні матеріали.