Usb-if випустила ряд нових логотипів для сертифікації usb-пристроїв і кабелів

0
29

Після того, як минулого тижня єврокомісія оголосила про розробку універсального стандарту для зарядки портативної електроніки на базі єдиного роз’єму usb-c, галузева група usb implementers forum (usb-if), що займається розвитком і просуванням периферійного інтерфейсу usb, анонсувала випуск сертифікованого кабелю usb type-c і нового сімейства логотипів certified usb4.

Метою розробки є надання допомоги споживачам при оцінці використовуваних кабелів . Usb-if відразу звертає увагу, що купувати сертифіковані usb-продукти необхідно тільки у перевірених продавців. Це відображає ситуацію на ринку, де зустрічається чимало продуктів, які не відповідають специфікаціям usb.

Нові логотипи представлені в наступному вигляді. У першому стовпці розміщені логотипи для упаковки, у другому-приклади маркування кабелю / порту, в третьому — приклади комбінованого маркування зі згадуванням технології передачі даних usb4 і максимальної потужності.

Перший логотип призначений для пристроїв, що підтримують швидкість передачі через usb до 40 гбіт / с. Необхідно враховувати, що хоча usb4 заснований на thunderbolt 3, його кабелі будуть відрізнятися. У деяких випадках usb4 отримає підтримку thunderbolt 4, хоча це дещо ускладнює оцінку.

Другий логотип призначений для кабелів, які можуть підтримувати зарядку потужністю 240 вт (працюють в умовах напруги 48в при 5а). Це набагато вище напруги струмоведучих кабелів нинішнього покоління, максимальне значення яких становить 20в/5а (такі кабелі маркуються значком e і мають вбудовану в кожен роз’єм мікросхему) або 20в/3а для кабелів, які не мають мікросхеми.

Нарешті, третій логотип призначений для маркування сертифікованих зарядних пристроїв потужністю 240 вт. Як не дивно, розміщення цього логотипу є обов’язковим тільки для упаковки. Тому, тримаючи в руках відповідний зарядний пристрій, не вдасться швидко ідентифікувати його як зарядний пристрій більш високого рівня. Відповідно до вимог usb-if, виробники повинні розміщувати на сертифікованих пристроях обидва логотипи: 40 гбіт / с і 240 вт.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті «огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов».

читайте також:

piaggio gitamini-компактний робот для перевезення вантажів від відомого італійського бренду