Установка камер відеоспостереження

0
162

Установка системи відеоспостереження — це досить відповідальне завдання. Від того, як функціонує кожна камера окремо і вся система в цілому, залежить наскільки якісно буде забезпечена безпека на спостережуваному об’єкті. Для побудови системи відеоспостереження, як і для будь-якого іншого процесу, існують певні правила, яких необхідно дотримуватися. Звичайно, кожен об’єкт буде мати якісь відмінні параметри, але існують основні вимоги, які підійдуть для встановлення відеоспостереження на будь-якому об’єкті.

При виборі місця установки обладнання, необхідно спланувати огляд території, який потрібно від камери. Що стосується освітлення, то потрібно врахувати, що відеокамери повинні бути максимально захищені від засвітки і механічного впливу. Передбачити можливість засвічення варто не тільки для камер, які будуть встановлені поза приміщенням, але і для камер внутрішнього використання. Як сонячне світло, так і всілякі джерела штучного світла можуть вплинути на якість зображення.

При установці вуличних камер відеоспостереження потрібно врахувати різні зовнішні умови від яких може зіпсуватися не тільки саме зображення, але і обладнання. Для зовнішнього використання краще застосовувати антивандальне обладнання, яке буде максимально захищене від навмисних пошкоджень.

Також слід приділити увагу прокладання з’єднувальних ліній. При монтажі слід уникати паралельного прокладання сигнальних і силових ланцюгів на відстані ближче 50 сантиметрів. Для передачі відеосигналу в системах аналогового відеоспостереження на відстані понад 100 метрів оптимальним буде використання не коаксіального кабелю витої пари. При встановленні зовнішніх камер потрібно забезпечити захист сигнальних ланцюгів від електричних перешкод.

Якщо мова йде про установці систем ip відеоспостереження, то процес установки мало чим відрізняється від аналогових. Також необхідно визначитися з місцем установки камер, прикріпити все обладнання і прокласти кабельні мережі. Крім того, за допомогою ip обладнання можна легко організувати бездротовий варіант системи відеоспостереження.

Для зберігання інформації, отриманої з камер відеоспостереження, буде потрібно додаткове обладнання, або використання хмарного сервісу. Якщо встановлена система аналогового відеоспостереження, то можливий варіант або зберігання інформації тільки на жорсткому диску, або поєднання цього варіанту з хмарним зберіганням. При ip системі можна не купувати додаткове обладнання , а безпосередньо підключити камери до хмарного сервісу, за допомогою якого можна буде переглядати інформацію в онлайн режимі і зберігати в архіві.

В цілому, якщо врахувати всі необхідні характеристики, встановлення системи відеоспостереження не займає велику кількість часу. А якщо всі параметри враховані вірно, то система відеоспостереження буде найкращим помічником у забезпеченні безпеки на будь-якому об’єкті.