Вибір HD-SDI відеореєстратора

0
274

Якщо серед всіх варіантів побудови системи відеоспостереження Ваш вибір зупинився на HD-SDI обладнанні, то важливою ланкою всього ланцюжка буде HD-SDI відеореєстратор. Це пристрій призначений для запису, відтворення та передачі даних, отриманих з камер відеоспостереження. Головною особливістю систем відеоспостереження, заснованих на HD-SDI обладнанні є те, що HD-SDI камери не виконують обробку інформації. Цей процес забезпечує відеореєстратор, після чого інформація відправляється на Full HD монітори. Саме із-за своїх функціональних можливостей такі відеореєстратори мають високу вартість.

Характеристики аналогових відеореєстраторів і HD-SDI не мають відмінностей. Серед великої різноманітності відеообладнання можна знайти як HD-SDI відеореєстратори, так і гібридні пристрої, які можуть функціонувати разом і з аналоговими, і з HD-SDI камерами. Гібридні пристрої є оптимальним варіантом, якщо на об’єкті здійснюється модернізація існуючої аналогової системи і користувач бажає додати HD-SDI відеокамери.

Реєстратори часто оснащені різною кількістю вхідних і вихідних відео — та аудіо-каналів. Багато пристроїв мають додаткові входи-виходи, призначені для з’єднання з різними датчиками.

Зберігаються всі дані на жорстких дисках HDD. Параметри дисків можуть бути різними, що залежить від моделі відеореєстратора. Деякі пристрої розраховані на підключення додаткових зовнішніх дисків. Крім того, можуть бути використані мережеві сховища, щоб збільшити обсяг відеоархіву.

При передачі відео з HD-SDI відеореєстратора на монітор не спостерігається будь-якого погіршення якості зображення, а також затримки в часі. Це дає можливість спостерігати за подіями в онлайн режимі. Якість відеозображення знаходиться на високому рівні, також присутня можливість масштабування в мультиекран.

У комплекті з відеореєстраторами йде програмне забезпечення, за допомогою якого можна здійснювати віддалене відеоспостереження і виробляти налаштування. Крім того, користувач отримує віддалений доступ до архівних відеозаписів. Деяким обладнанням можна керувати за допомогою мобільних пристроїв. Вибір цього обладнання досить широкий, тому кожен користувач зможе підібрати підходящий для себе пристрій.