Вибір монітора відеоспостереження

0
245

Вибір обладнання для створення системи відеоспостереження передбачає ретельний підхід щодо кожного елементу системи відеоспостереження. Монітор — це досить важлива складова кожної системи відеоспостереження. Саме з допомогою цього обладнання оператор має можливість вести візуальне спостереження за територією, де встановлені камери відеоспостереження. За допомогою монітора оператор або в режимі реального часу веде моніторинг, або переглядає архівні відеозаписи. Монітор, що використовується в системі безпеки, призначений для цілодобового використання. Є можливість переглядати зображення з декількох камер відеоспостереження на одному екрані з допомогою вбудованих комутаторів.

Для того, щоб зробити вибір на користь кольорового або чорно-білого монітора, необхідно визначитися в яких умовах буде експлуатуватися і які завдання будуть стояти перед обладнанням. Зазвичай, якщо система відеоспостереження функціонуватиме на автостоянці, де буде достатній рівень освітлення, віддають перевагу кольорового монітора з високою чіткістю зображення. Якісна картинка дасть можливість оператору визначати марку транспортного засобу, колір і номер.

Як правило, чорно-білі монітори застосовують при невисокій освітленості. Головними плюсами такого обладнання можна назвати більш низьку вартість, кращий рівень контрастності і гарне дозвіл. Такі монітори часто встановлюють для ведення спостереження на території складу.

Головними параметрами, на які звертають увагу при виборі монітора є розмір пристрою по діагоналі і горизонтальне дозвіл. Для того, щоб правильно підібрати розмір монітора потрібно врахувати кількість камер відеоспостереження, які будуть до нього підключені, а також відстань, на якому буде вестися спостереження оператором. Дозвіл монітора підбирається таким чином, щоб воно не занижувала загальний дозвіл системи відеоспостереження. В цілому, такий пристрій як монітор в системі відеоспостереження, повинно мати великі ресурси і не вимагати занадто частого сервісу.