Вибір системи відеоспостереження

0
8

Якщо виникла необхідність встановлення системи відеоспостереження, то підходити до вирішення цього питання потрібно індивідуально, так як універсальних варіантів не існує. Будь-яка система відеоспостереження будується відповідно до побажань користувача, умовами, які будуть на об’єкті спостереження і багатьма іншими факторами.

В першу чергу, потрібно визначитися з метою використання системи відеоспостереження. Камери відеоспостереження можуть бути встановлені для контролю за тим, що відбувається в приміщенні магазину, складу, офісу. Досить часто таку міру безпеки використовують на автостоянках, щоб спостерігати за в’їжджають і виїжджають транспортом на території. За бажанням користувача камери відеоспостереження можуть фіксувати події або цілодобово або в певний час. Що стосується запису даних, то тут також є різні варіанти зберігання відеозаписів.

Важливим етапом є вибір камер відеоспостереження, які будуть використовуватися на об’єкті. Обладнання буде відрізнятися за своїми характеристиками в залежності від місця використання. Зовнішні камери відеоспостереження, наприклад, будуть оснащені спеціальним термокожухом. Це захистить камеру від несприятливих погодних умов. Якщо планується спостереження на об’єкті з поганою освітленістю, то необхідно подбати про придбання камери з інфрачервоним підсвічуванням або додаткового інфрачервоного прожектора. Після того, як зроблений вибір камер необхідно розрахувати їх кількість, а для цього потрібно визначити зони спостереження.

Як правило, всю інформацію, отриману з камер відеоспостереження, зберігають в архіві, щоб у потрібний момент була можливість відновити події якого-небудь часу. Для ведення архіву записів можна використовувати як відеореєстратор, так і альтернативний варіант — хмарне сховище. При використанні другого варіанта відеозапису знаходяться під надійним захистом, а крадіжка даних, як у випадку з відеореєстратором, виключена. Крім усього перерахованого, не варто забувати про якісні характеристики зображення. За це відповідає матриця, яка встановлена в камері відеоспостереження. При виборі камер потрібно підібрати необхідні параметри матриці, щоб в результаті отримати якісну картинку.

Системи відеоспостереження встановлюються для забезпечення безпеки на тривалі період. Варто врахувати, що якщо не зараз, то в майбутньому існує ймовірність того, що виникне необхідність поєднати обладнання з іншими охоронними системами, а, можливо, потрібно буде розширити її або просто замінити застарілу техніку на сучасне обладнання. Всі ці моменти потрібно враховувати при побудові систем відеоспостереження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here