Віддалене відеоспостереження для банкоматів

0
236

Питання безпеки в даний час дуже актуальний. Практично на будь-якому об’єкті, не залежно від сфери діяльності, це питання вирішується за допомогою встановлення системи відеоспостереження. Особливо гостро виникає потреба в забезпеченні контролю на тих об’єктах, де діяльність пов’язана з фінансами чи проводяться які-небудь грошові розрахунки. В даний час дуже широко поширені АТМ (банкомат). Операції з швидким отриманням готівкових коштів дуже зручні, але в той же час є об’єктом підвищеної небезпеки з боку зловмисників. Для підвищення рівня безпеки такого об’єкта використовуються сучасні технології відеоспостереження.

Віддалене відеоспостереження для банкоматів має безліч переваг:

  • по-перше, допомагає запобігти незаконну діяльність зловмисників. Установка камер відеоспостереження і віддалений контроль підвищує рівень захисту навколо банкомату;
  • дає можливість протистояти встановленню зчитувальних пристроїв — ці пристрої встановлюють зловмисники для того, щоб отримати інформацію з карт клієнтів. Встановлені камери відеоспостереження допоможуть зафіксувати процес встановлення цього пристрою і запобігти всі наслідки.
  • розпізнає встановлення прихованої відеокамери злочинцями. Відомі випадки, коли зловмисники в своїх протиправних системах використовували приховані камери відеоспостереження, а отриману з них інформацію використовували в своїх цілях. Система відеоспостереження обов’язково зафіксує такі дії і виявить незаконну установку відеопристрої.
  • відеоспостереження дозволяє зберігати записи в архіві протягом необхідного проміжку. Іноді такі записи, у випадку якої-небудь конфліктної ситуації, можуть зіграти вирішальну роль у з’ясуванні обставин події.

Для того, щоб система відеоспостереження, встановлена для банкомата ефективно виконувала всі покладені на неї завдання, необхідно врахувати деякі нюанси при установці обладнання. Камера відеоспостереження повинна чітко фіксувати всі операції, які клієнт проводить на банкоматі. Відеокамера повинна бути встановлена таким чином, щоб в кадрі знаходилася достатня частина території, щоб помітити підозрілу поведінку оточуючих людей. Більш ефективним буде використання системи з видеоаналитикой. Тоді буде можлива, наприклад, функція розпізнавання осіб, необхідна для виявлення злочинців і підозрілих осіб Функціональність такого банківського обладнання значно зростає, тому питання захисту проведення різних операцій з цим апаратом дуже важливий. Системи відеоспостереження на подібних об’єктах встановлюються як для безпечного проведення грошових операцій з боку фінансової організації, так і з боку клієнта.