Віддалене відеоспостереження

0
145

Сучасні технології відеоспостереження успішно знайшли своє застосування в області забезпечення безпеки об’єктів. Нові технології пов’язані з розвитком інтернету. Віддалене відеоспостереження на об’єкті дає можливість користувачеві спостерігати за всім, що відбувається без його особистої присутності. Доступ до камер можливий в режимі реального часу абсолютно на будь-якій відстані від об’єкта. Така технологія широко поширена серед приватних користувачів, які з допомогою віддаленого відеоспостереження контролюють збереження свого майна, наприклад, на дачі, в квартирі, приватному будинку. Не буде винятком і промислові підприємства та різні організації, де віддалене відеоспостереження застосовується для контролю за виробничими процесами, а також для підтримання трудової дисципліни. Подібна система відеоспостереження є ефективним інструментом контролю за діяльністю підприємства.

Головним елементом ip-системи відеоспостереження, звичайно ж, є ip відеокамера. Відеосистема може складатися як з однієї відеокамери, так і з десятка камер відеоспостереження. Для того, щоб здійснити підключення до мережі інтернет, до складу системи включають Wi-Fi роутер. Цей пристрій відповідає за підключення домашньої мережі до глобальної.

Системи віддаленого відеоспостереження можуть бути використані для виконання різних завдань:

  • Ведення спостереження на об’єкті, що охороняється.
  • Моніторинг всього, що відбувається в режимі реального часу.
  • Віддалений перегляд архівних відеозаписів.
  • Можливість одночасно контролювати декілька об’єктів не перебуваючи на їх території.
  • Є певні вимоги, які пред’являються до інтернет з’єднання для коректної роботи системи віддаленого відеоспостереження. Від провайдера, який займається наданням інтернет послуг, вимагається надання статичної IP адреси. Для того, щоб отримати інформацію з камер відеоспостереження у гарному якості необхідно мати достатню швидкість передачі даних. Також для цього питання варто враховувати кількість підключених камер відеоспостереження.

    Якщо камери відеоспостереження підключені до хмарного сервісу відеоспостереження, то користувач може віддалено переглядати зображення з камер відеоспостереження, і дані з архіву, але при цьому не потрібно додаткове обладнання для зберігання відеозаписів. Вся інформація буде зберігатися в хмарному архіві відеоспостереження, до якого у користувача буде цілодобовий доступ в будь-якому місці і з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет. В цілому, віддалене відеоспостереження є сучасним і досить зручним у використанні інструментом для забезпечення безпеки на об’єкті. Систему віддаленого відеоспостереження можна застосувати на будь-якому об’єкті, де є необхідність у веденні спостереження у режимі реального часу.