Відео-няня Cambat

0
40

Компанія «Cambat» надає унікальний хмарний сервіс, який має масу сфер застосування. Не є винятком і безпеку дітей. За допомогою хмарного сервісу Cambat можна встановити повний контроль за роботою няні у Вашу відсутність.

Для того, щоб організувати віддалене відеоспостереження за нянею з використанням нашого сервісу, Вам необхідно мінімум обладнання: будь-яка ip камера та доступ до всесвітньої павутини. Процес підключення до хмарного сервісу дуже простий. Ви будете мати віддалений доступ до Ваших камер з будь-якого пристрою (планшет, смартфон, ноутбук), а, отже, зможете повністю контролювати те, що відбувається. В своєму особистому кабінеті Ви зможете не тільки мати доступ до онлайн перегляду, а також і до архівних даних.

Щоб організувати віддалене відеоспостереження за нянею, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями, які максимально швидко зможуть забезпечити Вам повний контроль за відбуває ситуацією у Вашу відсутність. Вся контактна інформація знаходиться на сайті Cambat. Ми будемо раді з Вами співпрацювати!