Відеодомофон. Його особливості і можливості.

0
99

Відеодомофон — це досить простий варіант системи відеоспостереження. Він являє собою електронний пристрій, який призначений для контролю доступу в будь-яке приміщення або на територію, яка дозволяє не тільки чути прийшов людини, але й бачити. Це є його головною перевагою перед звичайним домофоном.

Відеодомофон досить компактний. Складається з відеомонітора і викличної панелі.Панелі виклику можуть бути оснащені спеціальними антивандальними корпусами, які можуть витримувати різні погодні умови, наприклад, якщо пристрій встановлено в приватному будинку, а також витримують сильні удари і підпали. В панель виклику вмонтована відеокамера, мікрофон, динамік і інфрачервоне підсвічування. Відеодомофон. Його особливості і можливості.

Монітор відеодомофона розміщується всередині приміщення. Панель відеомонітора може складатися з:

  • екрана, на якому відображається зображення;
  • панель з кнопками, які необхідні для управління системою;
  • слухавку, а також динамік гучного зв’язку;
  • модуль пам’яті для зберігання записів;
  • блок живлення або підставку-зарядник для бездротового відеодомофона.

Відеодомофон. Його особливості і можливості.Деякі монітори мають додаткові роз’єми для підключення до них камер відеоспостереження, мікрофонів і деяких інших пристроїв. Установка відеодомофонів залежить від виду пристрою. Вони можуть бути дротяними і бездротовими. Провідний відеодомофон розташовується, як правило, поруч із вхідними дверима, а бездротовий можна розмістити у будь-якому зручному місці.

Відеодомофон. Його особливості і можливості.Одним з самих сучасних пристроїв є IP відеодомофон. IP відеодомофони з допомогою підключення по локальній мережі можуть легко взаємодіяти з пристроями, які підтримують IP протокол. Мова йде про комп’ютер, телефонах, планшетах та ін. Таке обладнання дозволяє дистанційно керувати системою охоронної з мобільних пристроїв, перебуваючи в будь-якому місці.

Кожен варіант відеодомофона має свої особливості і додаткові функції. Таке обладнання може бути дієвим захистом від несанкціонованого проникнення в квартиру, будинок або будь-яке інше приміщення.