Відеопрінтер в системі відеоспостереження

0
253

Системи відеоспостереження, встановлені на різних об’єктах, можуть відрізнятися за кількістю устаткування та його технічних характеристик. У деяких випадках системи відеоспостереження можуть включати в свій склад навіть відеопринтери. Як правило, вони використовуються у випадках, коли при використанні системи відеоспостереження виникає необхідність мати наочні тверді зображення. Це може бути як онлайн трансляція, так і архівна відеозапис. Зазвичай такі зображення необхідні для проведення будь-якого аналізу або застосовуються в якості фактичного докази вчиненого події.

Відеопринтери можуть бути двох видів: кольорового друку і чорно-білою. У чорно-білих пристроях, як правило, використовується термографическая папір. Деякі пристрої, що відносяться до більш дорогої категорії, здатні виконувати друк на звичайному папері. Принцип роботи видеопринтеров з термографічного папером такий же, як і у факсимільного апарату. При друку на такому пристрої розмір зображення залежить від того, яке має дозвіл принтер. Є істотний недолік термографічного друку на папері. Такі зображення можна зберегти тривалий час, так як така папір швидко старіє. Тому, якщо є необхідність зберегти такий знімок, то доведеться регулярно робити копії.

Кольорові відеопринтери виконують друк кольорового зображення на спеціальний папір. Зображення виходить високої якості. Мінусом можна вважати те, що картридж досить швидко витрачається. Відеопринтери можуть також мати додаткові функції: додавання заголовка, регулювання чіткості зображення, збереження зображення в пам’яті принтера для виконання подальшого друку. Досить рідко власники організації або підприємства готові збільшувати витрати на систему відеоспостереження за рахунок придбання такого обладнання, тому, як правило, для таких цілей використовують послуги сторонніх організацій.