Відеореєстратор. Його види та характеристики.

0
333

Будь-яка система відеоспостереження створюється з метою фіксування подій, що відбуваються на об’єкті і збереження цієї інформації. Саме відеозапису мають велику цінність, так як досить часто така інформація може бути вирішальною для вирішення якої-небудь ситуації. Досить часто для зберігання відеоданих використовують відеореєстратори. Звичайно ж, існує варіант зберігання всієї інформації і без подібного обладнання. Сучасні хмарні сервіси легко справляються з таким завданням і, найімовірніше, цей варіант більш зручний, але ми все ж розглянемо більш докладно таке обладнання як відеореєстратор.

Отже, відеореєстратор — це цифровий пристрій, яке здійснює фіксацію, обробку і запис відеосигналу, отриманого з камер відеоспостереження, а також виводить зображення на монітор і транслює сигнал по мережах. На сьогоднішній день існують наступні види відеореєстраторів: аналогові, цифрові (IP) і гібридні.

Аналогові відеореєстратори мають значно меншу вартість, ніж цифрові. Саме тому вони до цих пір користуються попитом. Таке обладнання найчастіше використовується для систем відеоспостереження на невеликих об’єктах, для нього легко проводиться налаштування. Якщо говорити про якість отриманого зображення, то аналогові відеореєстратори значно поступаються цифровим.

Цифрові відеореєстратори оснащені камерами ip, які підключені до мережі, тому можна отримати більш якісну картинку . Якщо такий відеореєстратор підтримує бездротову передачу даних, то можливе спостереження за допомогою мережі інтернет.

Гібридні видеорегистратры можуть одночасно підтримувати аналогове і цифрове підключення. Залежно від моделі, такі відеореєстратори можуть мати різні варіанти підключення камер. Наприклад, відеореєстратор розрахований на чотири камери, а можна підключити два аналогові і дві цифрові. Відеореєстратори продаються без жорсткого диска. Це пристрій необхідно купувати окремо і підбирати в залежності від кількості каналів відеореєстратора (кількість підключаються камер), глибини архіву, якості та режими запису.

Відеореєстратор. Його види та характеристики.При виборі відеореєстратора необхідно вивчити параметри такого обладнання. В першу чергу, варто звернути увагу на кількість каналів, тобто кількість камер, які можна підключити до пристрою. Це один з головних параметрів. Наступне, що вимагає уваги, швидкість запису. Швидкість запису безпосередньо залежить від кількості каналів. Наприклад, якщо використовувати 8-канальний реєстратор, який працює зі швидкістю 100 к/с, то у кожної камери буде швидкість запису 12 к/с. Ще один параметр — це дозвіл запису. Чим більше дозвіл, тим вище буде деталізація. Що стосується роботи відеореєстратора в мережі, то це досить зручна функція. Вона дозволяє вести спостереження віддалено за допомогою інтернет підключення.

В даний час існує безліч моделей відеореєстраторів, кожен з яких володіє певними параметрами і функціями. Вибір такого обладнання досить великий, але не варто забувати, що сучасні технології пропонують альтернативні способи зберігання інформації, отриманої з камер відеоспостереження. Звичайно, кожен користувач вибирає спосіб побудови системи відеоспостереження на свій розсуд.