Відеореєстратори для нічного відеоспостереження

0
293

Серед усього відеообладнання, наявного у продажу на ринку відеоспостереження, активно користуються попитом відеореєстратори, забезпечують хорошу відеозйомку в нічний час доби. Для водіїв, які встановили такі пристрої на своїх автомобілях, вони служать незаперечним доказом подій, що відбуваються на всьому шляху прямування навіть у нічний час.

Існують різні варіанти відеореєстраторів. Усі їх можна розділити на наступні види:

  • Car DVR — пристрій, призначений для установки в автомобільному транспортному засобі і працює автономно;
  • NVR — відеореєстратор, призначений для роботи з ip-камерами відеоспостереження;
  • HDVR — пристрій, що використовується для побудови гібридних систем відеоспостереження, до складу яких входять як аналогові камери відеоспостереження, так і ip-пристрою;
  • PC-based DVR — працює на базі стандартного персонального комп’ютера;
  • Standard alone DVR — працює тільки з аналоговими відеокамерами.

Останнім часом активно користуються попитом камери відеоспостереження, здатні вести відеозйомку при поганому рівні освітленості. Особливо в тих випадках, коли нічний режим на відеореєстраторові є необхідністю. Такі системи застосовуються в наступних випадках: для ведення спостереження за подіями в природних умовах; для організації систем відеоспостереження на об’єктах великої важливості; інші об’єкти.

Камери відеоспостереження здатні вести відеозйомку вночі за рахунок того, що вони оснащені інфрачервоними світлодіодами. Ці елементи випромінюють інфрачервоне світло, який людина не здатна побачити. Велика частина відеореєстраторів, які використовуються для ведення нічної відеозйомки, здатні вести запис тільки монохромного зображення.

Відеореєстратори для нічного відеоспостереження, як правило, мають підсвітку з довжиною хвилі 870 нм. Від того,яку довжину хвилі має пристрій, залежить, наскільки мабуть воно буде для людини. Чим більше значення цього параметра, тим видимість буде менше. При виборі відеореєстратора для нічного відеозапису потрібно звернути увагу на наступні моменти:

  • швидкість відеозапису;
  • дозвіл відеозображення;
  • наявність додаткових функцій;
  • обсяг постійної пам’яті.

Швидкість ведення запису — це досить важливий параметр, який показує яка кількість кадрів може бути максимально зафіксовано, від чого залежить якість зображення. Що стосується дозволу відеозапису, то краще всього купувати пристрої, дозвіл яких не менше 704 × 576 пікселів.

Мережеві функції пристрою увазі під собою можливість використання з різними мережевими інтерфейсами і моніторами. Дуже популярні відеореєстратори з вбудованим wi-fi модулем. Чого ще варто приділити увагу — це варіант управління пристроєм. Способи можуть бути наступні: з використанням кнопок на спеціальній панелі, з використанням пульта, а також за допомогою клавіатури і миші.