Відеоспостереження через інтернет та його зручності

0
211

З розвитком нових технологій сфера відеоспостереження перейшла на новий рівень. Користувачі все частіше стали цікавитися новинками в світі відеоспостереження, які можна застосувати навіть у повсякденному житті. Досить поширеними стали системи відеоспостереження з використанням мережі інтернет. З допомогою віддаленого відеоспостереження користувач у будь-яку хвилину може бути в курсі всіх подій, що відбуваються на об’єкті. Можливість цілодобового контролю дозволяє своєчасно реагувати на непередбачені ситуації.

Зрозуміло, щоб така система відеоспостереження функціонувала на об’єкті необхідно мати підключення до мережі. Це питання і його рішення треба розглядати в першу чергу. Може бути два варіанти: перший — на об’єкті проведено інтернет, а другий — провідний інтернет відсутній і немає можливості його підключити.

Систему відеоспостереження організувати на об’єкті, де є дротове з’єднання, не складе ніякої праці. Як і в будь-якому іншому випадку, спочатку враховуються всі параметри об’єкта і вимоги користувача до системи відеоспостереження. Якщо користувач бажає не тільки віддалено переглядати зображення в режимі реального часу, але і вести архів з записами, то тоді один з варіантів буде використання відеореєстратора. Крім цього пристрою, потрібно жорсткий диск, на якому і будуть зберігатися всі відеозаписи, а також роутер. Якщо все зроблено вірно, то користувач зможе мати доступ до камер відеоспостереження в режимі онлайн в будь-який час доби.

Ще один сучасний спосіб організації відеоспостереження через інтернет — це хмарний сервіс відеоспостереження. Сучасні технології дозволяють побудувати систему лише з використанням ip камер відеоспостереження та інтернету. Існують універсальні хмарні сервіси, такі як Cambat, які навіть не зобов’язують користувача набувати конкретне обладнання. Він може вибрати пристрій будь-якого виробника. Хмарний сервіс відеоспостереження дозволяє зберігати всі відеозаписи в хмарному сховище, куди також, як і до камер відеоспостереження, є віддалений доступ абсолютно з будь-яких пристроїв з виходом в інтернет. Таким чином, користувач може в будь-який момент подивитися онлайн трансляцію і архівні записи, перебуваючи навіть на іншому кінці земної кулі.

Яким же чином організувати систему відеоспостереження, якщо на об’єкті відсутня дротове підключення до інтернету? Під об’єкти, де немає можливості організувати дротове підключення інтернет, потрапляють транспортні засоби, будівельні майданчики, дачні ділянки та інше. Рішенням у такій ситуації буде використання інтернету від мобільних операторів. При розгляді параметрів інтернет підключення, можна зробити висновок, що якщо використовувати мережу 4G або LTE тобто можливість підключити кілька камер відеоспостереження, а якщо 3G, то можна організувати роботу тільки однієї камери. Загалом, практично на будь-якому об’єкті можна організувати систему відеоспостереження, навіть якщо немає проводового інтернет підключення. Сучасні технології відкривають нові можливості для користувачів навіть в обмежених умовах.