Відеоспостереження для басейнів

0
167

Системи відеоспостереження — це один з основних елементів системи безпеки. Установка камер відеоспостереження необхідна на всіх об’єктах, де є ризик виникнення якої-небудь небезпеки і потрібен регулярний контроль відбувається. Саме до таких об’єктів і можна віднести басейни. Встановлення камер відеоспостереження на території басейну дозволяє суттєво підвищити рівень безпеки на воді. Крім того, якщо грамотно підійти до питання встановлення системи відеоспостереження в басейні, то можна підібрати спеціалізоване обладнання, використання якого дає можливість вирішувати наступні питання:

  • вчасно зафіксувати які-небудь порушення на воді і, зрозуміло, усунути їх;
  • виключити ймовірність виникнення протизаконних дій відвідувачами басейну;
  • своєчасна реакція на проблеми, що виникли у плаваючих, включаючи різні відхилення зі здоров’ям.

Система відеоспостереження для басейнів складається з набору камер відеоспостереження, які встановлюються не тільки над водою, але і під нею. Спеціально обладнана система, яка отримує зображення з камер відеоспостереження, здійснює його аналіз. Вона надає можливість встановити рух людей в басейні, а також дати оцінку траєкторії руху.

Є одна головна технічна особливість відеообладнання для басейнів — це використання хорошою інфрачервоного підсвічування. У тому випадку, якщо навіть буде встановлено хороше освітлення, камера відеоспостереження, яка буде встановлена під водою, не здатна передати зображення гарної якості. У такій ситуації використання інфрачервоного підсвічування сприяє значному поліпшенню якості зображення. А, відповідно, хороша якість картинки дає можливість ефективно проводити аналіз. Використання інфрачервоної підсвітки не буде відмічено з боку відвідувачів басейну і не надасть їм ніякого дискомфорту. В цілому, для встановлення системи відеоспостереження в басейні використовується спеціалізоване обладнання. Камери відеоспостереження повинні бути захищені від вологості і утворення конденсату, а пристрої, які встановлюються під водою забезпечують водонепроникність.

Басейн — це громадське місце, де всі системи безпеки, спостереження, служби порятунку повинні забезпечувати максимальний рівень безпеки для відвідувачів. Створення ефективної системи відеоспостереження дозволяє значно підвищити рівень безпеки як дорослих відвідувачів басейну, так і дітей.