Відеоспостереження для стадіонів і спортивних комплексів

0
26

Установка системи відеоспостереження для забезпечення безпеки під час різних заходів на такому масштабному об’єкті як стадіон в даний час є просто обов’язковим атрибутом. Встановлення відеокамер на такому об’єкті має специфічний ряд відмінностей, порівняно з іншими об’єктами. При будівництві стадіону питання встановлення системи відеоспостереження буде вирішуватися, звичайно ж, не в першу чергу.

Досить часто складаються ситуації, коли при монтажі магістрального обладнання та камер відеоспостереження, а також прокладання кабельних з’єднань, виникають питання з місцем їх розміщення. Це пов’язано з тим, що коли починають розглядати установку системи відеоспостереження, стадіон або спортивний комплекс вже працює в повній мірі. Це говорить про те, що будуть значні обмеження з вибором місця установки обладнання і прокладання кабелів. Якщо все-таки цим питанням починають займатися в процесі будівництва, то тоді можна бездоганно створити систему і правильно розташувати всі пристрої.

Головною специфікою системи відеоспостереження, встановленої на стадіоні, є те, що вона буде використовуватися нерегулярно. Якщо розглядати відеосистему на стандартному об’єкті, то там вона функціонує, як правило, в цілодобовому режимі. На спортивних об’єктах, система відеоспостереження буде включатися майже з нуля перед проведенням будь-якого заходу, а, крім того, обслуговування системи відеоспостереження також буде нерегулярним. Зрозуміло, після початкової установки камер відеоспостереження великих проблем не виникне, а от згодом, коли пройде одне або декілька спортивних заходів можуть виникнути певні проблеми.

Обов’язково потрібно звернути увагу на те, що магістральний обладнання та відеокамери на стадіонах розташовуються поза приміщення, а це говорить про те, що потрібно ретельно опрацьовувати питання захисту обладнання від негативного впливу факторів навколишнього середовища. Основна мета встановлення системи відеоспостереження на стадіоні — це вчасно виявити небезпеку, щоб виключити виникнення будь-якої надзвичайної ситуації. Система відеоспостереження на стадіоні призначена для ведення спостереження за порядком на трибунах, а особливо в тих секторах, де розташовані місця клубів фанатів, так як там ризик виникнення непередбачених ситуацій значно вище ніж в решті частини глядацьких місць.