Відеоспостереження HD CCTV

0
228

Формат відеоспостереження HD-cctv дозволяє побудувати систему відеоспостереження на підставі структури аналогової системи з підключенням по коаксіальному кабелю. Перевага такої системи відеоспостереження полягає в тому, що передача цифрового відеосигналу відбувається без стиснення за допомогою стандартного коаксіального кабелю. Зрозуміло, є і певні мінуси такого формату. У користувача немає можливості включити до складу системи відеоспостереження цифрові системи відеозапису, які існують на ринку відеоспостереження. Вартість відеореєстраторів, які підтримують такий формат значно вище. Як правило, для того, щоб побудувати систему відеоспостереження з використанням такого формату у користувача з’являється прив’язка до певного виробника, так як потрібно покупка і всіх інших пристроїв, що підтримують цей стандарт.

В даний час на ринку відеоспостереження широко користуються попитом ip-системи відеоспостереження. Таке обладнання часто вибирають для організації відеосистем на різних підприємствах, організаціях, а також деякі приватні користувачі цікавляться ip камерами відеонагляду для охорони свого житла і майна. Якщо говорити про відеоспостереження стандарту HD-cctv, то воно не настільки поширене серед користувачів. Можливо, основна причина в більш високих витратах на встановлення такої системи відеоспостереження.

Для HD-cctv формату характерно широкоформатне зображення, яке має роздільною здатністю 1280х720 або 1920х1080. Так як передача відеосигналу в такій системі відбувається постійно і без стиснення, то користувач бачить картинку практично відразу. Користувач може на свій розсуд вибрати частоту кадрів. Цей параметр може бути наступний: 25, 30, 50 або 60 кадрів/секунду. Таким чином користувач у результаті має широкоформатну картинку високої якості. У цьому ip відеоспостереження поступається за наявності затримки в передачі даних, а також негативних наслідків стиснення зображення. Саме мінімальну кількість трансформацій аналогового сигналу в цифровий і є відмінною рисою HD-cctv відеоспостереження, яке робить його більш привабливим у порівнянні з іншими відеосистемами.