Відеоспостереження і домофон

0
185

Вже зовсім не рідкість, коли власники квартир, будинків або офісних приміщень для того, щоб захистити своє майна використовують усі можливі варіанти для забезпечення безпеки. Самим доступним і зручним для домашнього використання можна назвати відеодомофон. Ми розглянемо як подібний пристрій можна поєднати з системою відеоспостереження, для забезпечення максимального рівня безпеки.

Стандартний домофон, встановлений на вхідних дверях домовласника за допомогою камери відеоспостереження передає зображення території, що знаходиться поряд з дверима в тому випадку, коли було вироблено натискання на кнопку дзвінка. Але, зрозуміло, якщо зловмисник вчинив протиправне діяння, навряд чи він подзвонить у двері. Це стосується і вандалів, які здатні зіпсувати не тільки стіни в під’їзді, але і дорогу вхідні двері. Такі події камера відеоспостереження, вбудована в домофон не зможе зафіксувати, так як просто не включиться без натискання на дзвінок, а, відповідно, інформація про зловмисника не буде отримана.

Відеоспостереження і домофонДля вирішення такої проблеми можна поєднати використання домофона з системою відеоспостереження, щоб дії були в будь-якому випадку зафіксовані. Це дасть можливість контролювати все, що відбувається і без дзвінка в квартиру або будинок. Сучасні домофони оснащені моніторами, з допомогою яких можна спостерігати картинку з декількох камер відеоспостереження. Це, безсумнівно, є головною перевагою використання подібного обладнання. Власник, наприклад, будинку, має можливість бачити все, що відбувається в режимі реального часу не тільки на території біля вхідних дверей, але і, наприклад, на задньому дворі будинку, садовій ділянці. Вбудовані карти пам’яті забезпечують зберігання відеозаписів для перегляду подій, що відбулися. Крім того, щоб скоротити обсяг відеозаписів, можна настроїти таким чином, що запис буде здійснюватися тільки в зазначений час або по датчикам руху.

Використання домофона з відеоспостереженням — це надійний захист, яка дозволяє вести контроль у будь-який час доби. Такі системи є багатофункціональними і дозволяють вирішувати безліч завдань, що стосуються безпеки об’єкта.

Якщо на об’єкті є тільки одна двері, то для організації подібної системи буде достатньо встановити одну або дві камери відеоспостереження. Це дозволить вести спостереження за територією навколо вхідних дверей. Якщо на об’єкті є не один вхід, а крім нього ще є додаткові будівлі і об’єкти, то, найімовірніше, оптимальним варіантом, який забезпечить повний контроль, буде установка камери відеоспостереження на кожному з них. Така комбінована система безпеки досить компактна і має просте управління. А, крім цього, є надійним захистом проникнення на територію об’єкта.