Відеоспостереження: спокій, впевненість, безпека

0
160

Для ведення спостереження на об’єкті використовується оптико-електронне обладнання, яке здійснює візуальний контроль, а також проводить аналіз отриманої інформації. В даний час без систем відеоспостереження не обходиться робота жодного об’єкта, так як без камер відеоспостереження неможливо забезпечити повноцінну систему безпеки.

Системи відеоспостереження необхідні скрізь: у будинку, торговому центрі, офісній будівлі, будівництві, в банку і на інших об’єктах. Звичайно ж, в основному відеокамери використовуються для того, щоб попередити протиправна дія, а також зафіксувати його. У магазинах і торгових центрах ніяк не можна обійтися без системи відеоспостереження. Ці об’єкти найбільше схильні до скоєння крадіжок. Якщо діяльність об’єкта пов’язана зі сферою обслуговування, то тут система відеоспостереження стане незамінною для контролю за діяльністю персоналу, а також дасть можливість розібратися та знайти правильний вихід при виникненні конфліктної ситуації. Таким чином, камери відеоспостереження допоможуть обчислити недобросовісних співробітників і визначити конфліктних клієнтів.

Крім спостереження за подіями в онлайн режимі, відеоспостереження приносить багато користі при перегляді і аналізі архівних відеозаписів. Саме з допомогою збереженого відеоматеріалу можна відновити події, що відбулися. Саме камери відеоспостереження будуть стежити за територією безперервно. Установка камер відеоспостереження дозволяє виключити людський фактор. Відеокамера не відлучиться на обід або покурити, а, відповідно, не пропустить якесь важливе дію на охоронюваній території.

Дуже популярним останнім часом можна вважати відеоспостереження за допомогою інтернету. Дана технологія робить можливим контроль за всім, що відбувається на об’єкті в будь-якій точці земної кулі, де є підключення до інтернету. Крім того, пристрій, з якого можна мати онлайн доступ до відеокамер, може бути будь-яким. Існують спеціальні сервіси, що забезпечують хмарне відеоспостереження. Для такої побудови відеоспостереження на об’єкті характерно зберігання всіх відеозаписів в хмарному сховищі. Користувач у будь-який момент, в будь-якому місці може дізнатися і про минулі події, і про поточні. Універсальний хмарний сервіс Cambat має власний додаток для смартфона, що робить відеоспостереження ще більш зручним.

В цілому, всі системи видеоаблюдения діляться на аналогові і цифрові. Цифрове обладнання, звичайно, більш сучасний варіант. Цифрові системи відеоспостереження більш зручні в експлуатації, вони забезпечують передачу зображення кращої якості. Всі відеозаписи, як відомо, зберігаються в архіві. Якщо обсяг даними занадто великий, то цю проблему можна вирішити шляхом встановлення датчиків руху. Запис буде починатися тільки після того, як датчики спрацюють. Це дозволить істотно скоротити обсяг, записуваних даних.