Відеоспостереження та мобільні телефони

0
503

Багато хто з нас вже не можуть уявити своє повсякденне життя без такого пристрою, як мобільний телефон. Сучасні смартфони володіють широким переліком функцій, і в багатьох випадках вони можуть без проблем замінити, наприклад, ноутбук або комп’ютер. Основна перевага мобільного телефону полягає в тому, що, як правило, телефон завжди під рукою, де б ми не знаходилися. З комп’ютером ми вже навряд чи можемо відправитися на відпочинок або на прогулянку. Тому, в такій області як відеоспостереження використання телефонів стало вже звичайною справою.

Найчастіше інтерфейс для перегляду зображення з камер відеоспостереження не зовсім пристосований для використання його на смартфоні. Це пов’язано з тим, що такі пристрої, як смартфони мають меншу роздільну здатність. Для того, щоб цей процес був максимально зручним, розроблені спеціальні програми, за допомогою яких можна мати доступ до відеокамер і переглядати зображення. Як правило, програми розробляють для кожної операційної системи.

Ті чи інші програми можна знайти для iOS-на AppStore для Android Play Market. Також існують і універсальні інтерфейси, які можна використовувати з будь-якими операційними системами. За допомогою таких програм можна успішно вести спостереження за об’єктом, де встановлені відеокамери, при цьому перебуваючи абсолютно в іншому місці.

Крім онлайн перегляду за допомогою програми можуть бути доступні додаткові функції:

  • Регулювання швидкості відеопотоку. З’являється можливість економити трафік.
  • З’являється можливість зробити фото і відправити зображення на електронну пошту.
  • Управляти та змінювати налаштування камери відеоспостереження в самому додатку.

З допомогою спеціальних програм можна повноцінно здійснювати різні налаштування пристроїв, причому всі дії виконуються у віддаленому режимі. Зазвичай, у мобільних додатках доступні всі стандартні функції управління і перегляду зображень. Єдиним недоліком можна назвати те, що деякі провайдери знижують швидкість вихідного потоку, у зв’язку з чим погіршується якість одержуваного зображення.