Відеоспостереження в дитячому саду

0
169

Ми практично на кожному кроці стикаємося з тим, що потрапляємо під об’єктиви камер. Вже давно такі заходи забезпечення безпеки не викликають негативних емоцій у людей, а навпаки є способом відчути себе під захистом. Адже нерідко відеозапис, отримана з камер відеоспостереження допомагає розібратися у найскладнішій ситуації. Не є винятком і такі місця, як дитячі садки.

Досить часто діти проводять у дитячому садку більшу частину часу. Батьки, звичайно ж, хочуть бути впевнені у безпеці своєї дитини. Тому встановлення відеоспостереження в дитячому саду досить часто користується попитом. Така міра забезпечення безпеки цікава як для батьків, так і для самої організації.

З розвитком сучасних технологій батьки тепер можуть дізнатися про все, що відбувалося з їх дитиною протягом дня в садку не зі слів вихователя, а самостійно. Вони можуть у будь-який час, наприклад перебуваючи на роботі, подивитися чим займається їхня дитина. Таку можливість дає установка віддаленого відеоспостереження. Щоб поставити таку систему в дитячому закладі, в першу чергу, потрібно отримати письмовий дозвіл всіх батьків. Як правило, в установці камер зацікавлені і батьки, і керівництво організації, так як для всіх учасників це несе незаперечні плюси. Потім необхідно продумати місце розташування камер. Система відеоспостереження може включати установку камер не тільки у внутрішніх кімнатах, але і по периметру самої будівлі. Зовнішні камери відеоспостереження дозволять забезпечити захист від проникнення сторонніх осіб, а також контролювати ситуацію, коли діти перебувають на прогулянці.

З допомогою віддаленого відеоспостереження батьки в будь-який час можуть бути спокійними за своїх малюків. Такі системи дають можливість з будь-яких пристроїв в режимі реального часу подивитися як дитина веде себе на заняттях, як проходить навчально-виховний процес у групі. Використання відеоспостереження в дитячому саду несе за собою масу позитивних моментів. По-перше, підвищується рівень дисципліни серед вихователів та інших працівників. Також, спостерігаючи за роботою персоналу, керівництво може виключити допуск до роботи некваліфікованих педагогів, що не дасть зіпсувати репутацію закладу. У разі конфліктної ситуації батьки та вихователі, переглянувши відеозаписи, зможуть розібратися в тому, що трапилося.

В даний час існує маса новинок у різних сферах діяльності. Чому ж не скористатися перевагами світу нових технологій, якщо вони можуть зробити наше життя простіше, зручніше, радісніше. Ймовірно, кожен батько хоче якомога більше часу проводити зі своєю дитиною, бачити як він робить успіхи. З допомогою систем відеоспостереження через інтернет діти завжди будуть під наглядом батьків.

Сервіс віддаленого відеоспостереження «Cambat» — це сучасне і універсальне рішення в світі відеоспостереження. Це простий та зручний спосіб побудувати надійну систему безпеки в дитячому закладі. Сервіс Cambat дає своїм користувачам всі переваги віддаленого відеоспостереження.