Відеоспостереження в підїзді

0
220

Установка системи відеоспостереження вже давно є хорошим методом забезпечення безпеки на якому-небудь об’єкті. Ні для кого не секрет, що в сучасному світі рівень злочинності просто зашкалює. Пора давно забути той час, коли ключ від квартири можна було залишити під килимком. Регулярно мешканці багатоквартирних будинків потерпають від квартирних крадіжок, нападів у під’їздах. А скільки мішків зі сміттям було кинуто ледачими сусідами на сходовій клітці? Як уникнути всіх цих негативних ситуацій?Одним з найбільш ефективних способів убезпечити своє житло і забезпечити порядок у під’їзді є встановлення системи відеоспостереження. Сучасне обладнання дозволяє забезпечити повний контроль за ситуацією і убезпечити мешканців всього під’їзду.

Перед встановленням відеоспостереження, звичайно ж, це питання обговорюється з усіма мешканцями під’їзду. Як правило, кожен хоче, щоб його квартира не стала об’єктом для зловмисника. Тому, без сумніву, рішення про встановлення відеокамер буде позитивним. Наступним кроком буде вибір обладнання та місць його установки. Камери відеоспостереження необхідно підбирати з урахуванням тих умов, в яких вони будуть працювати. Під’їзд — це місце з великою прохідністю людей, а, відповідно, можливі спроби вандалізму. При виборі камери це необхідно врахувати. Існують антивандальні відеокамери, які можуть витримувати удари різними предметами з великою силою. Також варто врахувати рівень освітленості в під’їзді. Відеоспостереження в підїзді

Систему відеоспостереження можна організувати таким способом, що камери будуть передавати сигнал на відеореєстратор, який, записує дані на жорсткий диск і передає зображення на монітор. А для віддаленого відеоспостереження підключити відеореєстратор до інтернету. Але для того, щоб не купувати все це обладнання можна встановити камери і з допомогою інтернет з’єднання підключити їх до хмарного сервісу відеоспостереження. Це дасть можливість переглядати зображення з камер відеоспостереження у режимі реального часу, а також зберігати в хмарному архіві всі відеозаписи. Це досить зручний спосіб, який дозволить кожному мешканцеві контролювати збереження своєї квартири. Хмарний сервіс від компанії Cambat легко знайде застосування в цій сфері. До нього можна підключити практично будь-яке обладнання, а використання сервісу не становить абсолютно ніяких труднощів для користувача.

Установка системи відеоспостереження в під’їзді будинку допоможе вирішити низку питань, що стосуються безладу, дозволить забезпечити більш комфортні умови проживання. Мешканці більше не будуть вести розслідування з приводу того, хто зіпсував ліфт, залишив сміття і хто все-таки цей Міша, який постійно пише своє ім’я на стіні. Камери відеоспостереження дозволять тримати під’їзд під контролем, що забезпечить повний порядок і безпеку для мешканців.