Відеоспостереження в режимі реального часу

0
78

Відеоспостереження в режимі реального часу з використанням мережі Інтернет набирає масову популярність. Для багатьох користувачів мати цілодобовий доступ до камер відеоспостереження в будь-якому зручному місці та тримати під контролем все, що відбувається є незаперечною перевагою. Власник будь-якого об’єкта за допомогою такої системи відеоспостереження може навіть запобігти виникненню різних неприємних ситуацій.

Для того, щоб встановити систему відеоспостереження з онлайн переглядом необхідно придбати ip-камери відеоспостереження і мати доступ до інтернету. А в тому випадку, якщо користувач бажає мати можливість переглядати відео не тільки в онлайн режимі, але і архівні записи, то слід подбати про спосіб збереження даних. Одне з сучасних рішень цього питання — хмарний сервіс відеоспостереження. Такий сервіс забезпечує користувача максимальним набором послуг, пов’язаних з онлайн відеоспостереженням. Користувачеві необхідно лише вирішити питання купівлі відеокамер та підключення інтернету на об’єкті, а всі інші функціональні можливості системи відеоспостереження забезпечить хмарний сервіс. Зрозуміло, користувач вносить певну плату за використання сервісу, але при цьому у нього немає необхідності в придбанні дорогого обладнання. За допомогою хмарного сервісу відеоспостереження користувач отримує максимально функціональну систему відеоспостереження з різними додатковими можливостями.

Найбільш зручний і вигідний варіант хмарного сервісу — універсальний. Універсальність її полягає в тому, що користувач може для своєї системи відеоспостереження вибрати камери відеоспостереження будь-якого виробника і підключити їх до хмарного сервісу. Таким є, наприклад, сервіс від компанії Cambat, який підтримує практично будь-яке обладнання, в тому числі і DVR і NVR з доступом в інтернет. Підключення до цього сервісу досить просте і зручне. Користувачеві необхідно лише пройти процедуру реєстрації на сайті і підключити свої пристрої. Доступ до камер відеоспостереження та архівне зберігання доступний з допомогою особистого кабінету, а також з використання спеціального додатка для смартфона. Щоб переконатися у зручності цього сервісу і дізнатися всі переваги можна безкоштовно скористатися тестовим режимом, зареєструвавшись на сайті компанії Cambat. Хмарний сервіс Cambat пропонує своїм клієнтам доступні тарифи. Користувач платить тільки за завантажені в хмару дані, а всі інші функції надаються безкоштовно. Крім того, користувач може на свій розсуд вибирати термін зберігання архіву, а при необхідності змінювати його.

Хмарний сервіс відеоспостереження Cambat може бути використаний на об’єкті будь-якої сфери діяльності. Він забезпечить зручний процес контролю і моніторингу в будь-якій точці земної кулі. Користувачеві досить запустити програму на телефоні, щоб дізнатися, що відбувається, наприклад, за сотні кілометрів від нього. Сучасні технології відкривають нові можливості в сфері відеоспостереження, які стрімко набирають популярність серед користувачів.