Відеоспостереження в салонах краси

0
277

Успішна й ефективна діяльність будь-якої організації у сфері послуг безпосередньо залежить від того, наскільки професійно персонал виконує свою роботу і наскільки задоволеним залишився клієнт. Звичайно ж, керівництво може зробити висновок за відгуками відвідувачів, але персонал може послатися на необ’єктивність такого джерела. Є більш надійний інструмент, який дасть можливість контролювати діяльність салону краси — це система відеоспостереження. Власник салону краси може використовувати камери відеоспостереження для постійного контролю всієї діяльності об’єкта.

Зрозуміло, клієнти можуть об’єктивно оцінити роботу співробітника, наприклад, з особистих мотивів, але досить часто і співробітники халатно ставляться до виконання своїх обов’язків, що стає причиною переходу на обслуговування до конкурентів, а, відповідно, призводить до втрати прибутку. Встановлені камери відеоспостереження дозволять зафіксувати подібні конфліктні ситуації, коли у клієнта виникнуть претензії до виконаних послуг, і розібратися в деталях. З допомогою віддаленого відеоспостереження керівник може контролювати роботу співробітників і все, що відбувається, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі. А доступ до камер здійснюється легко і просто за допомогою будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

Як правило, основна частина прибутку салону залежить від постійних клієнтів, які вже протягом тривалого часу віддають перевагу саме цьому салону краси. І в тому випадку, якщо, наприклад, когось із клієнтів не влаштує щось в обслуговуванні, то власник ризикує втратити значну частину доходу. А камери відеоспостереження здатні забезпечити повний контроль на об’єкті.

Встановлення камер відеоспостереження в будь-якому салоні краси або оздоровчому центрі несе за собою безліч позитивних моментів:

  • підвищується рівень дисципліни серед співробітників;
  • можливість вести контроль за виконанням своєї роботи майстрів;
  • контроль грошових розрахунків за надані послуги салону;
  • контроль за обладнанням і речами, які використовуються в роботі салону;
  • забезпечення схоронності речей клієнтів.

Для того, щоб камери відеоспостереження могли забезпечити максимальний контроль, як правило, їх розташовують у наступних місцях:

  • камера відеоспостереження, оснащена мікрофоном, розташовується на ресепшені і дозволяє контролювати спілкування з клієнтами, а відеозапис зі звуком може стати незаперечним доказом у спірній ситуації;
  • відеокамери, встановлені в залі дозволяють контролювати процес обслуговування клієнтів;
  • якщо в приміщенні є гардероб, то тут також варто встановити камеру відеоспостереження для контролю за збереженням речей клієнтів.

При установці системи відеоспостереження в салоні краси обов’язково потрібно оповістити про це відвідувачів. Як правило, використовується табличка, що містить інформацію про те, що в приміщенні ведеться відеозйомка. Для того, щоб керівник міг у будь-який час мати віддалений доступ до камер відеоспостереження, так і до архіву відеозаписів, відеокамери можна підключити до хмарного сервісу відеоспостереження. Достатньо буде лише встановити ip камери відеоспостереження і мати підключення до інтернету. Всі дані будуть надходити на зберігання хмара без придбання додаткового дорогого обладнання. Якщо вибрати універсальний хмарний сервіс, гарним прикладом служить хмарний сервіс Cambat, то тоді користувач може на свій розсуд підібрати обладнання і вибрати термін зберігання архіву в хмарі. Легкий і зручний у використанні сервіс дозволить керівництву завжди і все тримати під контролем.

У більшості випадків встановлення системи відеоспостереження в подібних місцях сприймається позитивно і клієнтами і співробітниками. Клієнти можуть бути впевнені, що залишені без нагляду речі не будуть вкрадені, а персонал з допомогою відеозапису зможе набагато простіше вирішити різні спірні ситуації. Таким чином, установка камер відеоспостереження позитивно позначиться на діяльності організації, а витрачені кошти на купівлю відеообладнання в подальшому допоможуть уникнути великих фінансових втрат.