Відеоспостереження за нянею

0
108

У сучасному світі все більше і більше батьків використовують послуги няні. Найчастіше доводиться звертатися за допомогою інших людей через брак часу, адже більшу частину дня батьки проводять на роботі, далеко від своїх чад. Вибір няні малюкові — дуже важливе питання, до вирішення якого потрібно підійти серйозно. Багато батьків організовують цілі співбесіди на вакансію няні в свою сім’ю. Вивчають біографію кожного кандидата, перш ніж довірити свою дитину. Адже кожен батько хоче віддати свою дитину в надійні руки, щоб протягом дня не турбуватися про його безпеку.

Поява в будинку няні, звичайно ж, полегшить клопіт батьків. Але чи можуть вони бути на 100% впевнені в доброчесності чужої людини? Ніхто не знає, що ховається за милою посмішкою та добрим виглядом малознайомої людини. Як же захистити дитину? Адже якщо дитина зовсім маленького віку він нічого не зможе розповісти і батьки ніколи не дізнаються про погане ставлення няні до дитини. Сучасні технології можуть легко впоратися з таким завданням. Відеоспостереження через інтернет за нянею дозволить Вам убезпечити не тільки дитини, але і Ваш будинок. Коли няня знає, що в квартирі або будинку ведеться відеоспостереження, відсоток того, що її поведінка і ставлення до дитини будуть на належному рівні, значно зростає.

Працює така система відеоспостереження дуже просто. Для цього знадобляться тільки ip камери, підключення до мережі інтернет і хмарний сервіс для зберігання архівних записів. Підключення обладнання займає зовсім мало часу. Віддалене відеоспостереження через інтернет дозволить в будь-яку хвилину подивитися як йдуть справи у Вашої дитини. Ви зможете з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету, в онлайн режимі контролювати наскільки добре няня виконує свої обов’язки. А для того, щоб переглянути який-небудь зацікавив Вас момент можна звернутися до архіву відеозаписів. Хмарний архів буде виконувати роль страховки у разі виникнення спірної ситуації.

Віддалене відеоспостереження за нянею — це не примха батьків, а спосіб уберегти дитину від можливої небезпеки. Хмарний сервіс від компанії «Cambat» може допомогти Вам у вирішенні цього питання. Відео-няня для Ваших дітей — це простий і зручний спосіб бути поряд зі своєю дитиною!