Види ip відеокамер

0
248

На сьогоднішній день ip відеокамери стрімко виходять на перший план. Системи відеоспостереження, побудовані з використанням ip камер, що дозволяють спостерігати за необхідним об’єктом в онлайн режимі. Передача даних здійснюється через інтернет. Користувач може отримати доступ до картинки абсолютно в будь-якому місці і з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Така система має високий рівень захисту, що забезпечують сучасні методи шифрування. Всі ip відеокамери підрозділяються на наступні види: купольні відеокамери, поворотні відеокамери, фіксовані відеокамери (зовнішні і для приміщень), PTZ-камери, відеокамери для транспортних засобів.

Купольна IP-камера розташована в полусферическом корпусі, що дозволяє її повернути як по вертикалі, так і по горизонталі. Найчастіше купольні камери кріпляться на стелі, але також не виключена можливість монтажу таких камер на стінах. Корпус дозволяє замаскувати напрям фіксованого об’єктива, тому зовні неможливо визначити точку спрямування.

Поворотні ip камери використовують в тих випадках, коли стоїть завдання охопити якомога більшу площу.

Види ip відеокамерВони можуть бути будь-якого виду, в тому числі і купольного. Такі відеокамери мають можливість швидко направляти об’єктив в будь-яку точку простору одночасно збільшуючи об’єкт для детального вивчення. Здійснювати переміщення вони можуть як у вертикальному так і в горизонтальному напрямку.

Фіксовані камери можна використовувати для побудови систем відеоспостереження як усередині приміщення, так і зовні. Зовнішні камери від внутрішніх будуть відрізнятися особливим корпусом, який буде захищати від різних погодних умов. Відмінною характеристикою таких камер відеоспостереження є високий рівень якості зображення.

Види ip відеокамер

Робота PTZ-камери заснована на поворотному пристрої. Види ip відеокамер Такі камери мають здатність здійснювати нахил, поворот, масштабування. Головною відмінністю таких камер є вбудований об’єктив із змінною фокусною відстанню.

Види ip відеокамерЩо стосується відеокамер для транспортних засобів, то такі пристрої ми нерідко зустрічаємо в громадському транспорті. Вони дозволяють здійснювати контроль над ситуацією в салоні автобуса, тролейбуса і т. д. Також є можливість використовувати такі камери і для приватного автомобіля. Такі камери мають досить високу якість зображення.