Види кожухів для відеокамер

0
160

Захисний кожух — це невід’ємний елемент системи відеоспостереження. Саме з допомогою кожуха відеокамеру моно захистити від впливу різних факторів навколишнього середовища. Вони перешкоджають потрапляння на пристрій відеоспостереження пилу, вологи, а також захищають від механічних пошкоджень і перепадів температур.Шкіру діляться на кілька видів: вуличні (термокожухи), антивандальні, спеціальні, декоративні. Кожен з цих видів підходить для певних умов експлуатації камери відеоспостереження.

Отже, вуличні кожухи або термокожухи. По назві не складно здогадатися, що їх використовують для вуличних (зовнішніх) камер відеоспостереження. Вуличні кожухи дозволяють захистити пристрої відеоспостереження від різних негативних впливів навколишнього середовища (дощ, сніг, пил, пісок) і перепадів температур. Роботу відеокамери при досить низькому температурному режимі забезпечує вбудований нагрівальний елемент, термостат. А в протилежній ситуації, коли температура на стовпчику термометра вище +30, якщо термокожух оснащений вентилятором, то відбувається автоматичне включення. Вбудований вентилятор допомагає уникнути перегріву устаткування.

Види кожухів для відеокамерАнтивандальні кожухи для камер відеоспостереження не замінні, коли камери треба встановити у таких місцях, де ризик псування обладнання досить високий. Такі кожухи виготовляють з твердих сплавів металу, а для вікна використовують бронескло.

Декоративні кожухи використовують для камер внутрішнього відеоспостереження. Вони можуть захистити камеру від пилу і легких забруднень. Існує безліч різновидів таких кожухів. Це дозволяє підібрати необхідний розмір і форму, щоб пристрій гармонійно виглядало серед інших об’єктів інтер’єру.

Види кожухів для відеокамерЩе один вид кожухов — спеціального призначення. Вони використовуються для захисту камер відеоспостереження на об’єктах з підвищеним рівнем небезпеки. Це можуть бути об’єкти з підвищеним рівнем радіації, вибухонебезпечні об’єкти. У таких місцях все обладнання повинно володіти особливими вимогами по вибухонебезпечності. Для таких випадків і призначені вибухозахищені кожухи, радіаційно-стійкі та інші.

Кожен захисний кожух підбирається з урахуванням всіх особливостей умов, де буде застосовуватися обладнання. Кожна система відеоспостереження будується індивідуально, а відповідно і всі її складові підбираються не на загальних підставах.