Види муляжів камер відеоспостереження

0
221

В даний час на ринку відеоспостереження представлені різні варіанти муляжів відеокамер. Усі їх можна розділити на три основних види: муляж камери купольного типу, муляж стандартної камери відеоспостереження з об’єктивом і муляж стандартної камери з об’єктивом і антеною.

Муляжі купольних пристроїв можна назвати аналогом великого переліку відеокамер. Справжні пристрої можуть мати різні технічні параметри, тому злочинцеві тільки за зовнішніми характеристиками буде важко зрозуміти на що здатна система відеоспостереження. Будова купольних камер відеоспостереження розраховане для монтажу цих пристроїв на поверхні стелі. В основному вони включаються в систему внутрішнього відеоспостереження. Муляжі цих пристроїв також встановлюють всередині приміщень. Для більшої правдоподібності у муляжі встановлюють світлодіодний індикатор, свічення якого говорить про те, що камера включена і ведеться зйомка.

Муляж стандартної камери відеоспостереження з об’єктивом представляє собою копію звичайної камери відеоспостереження. Такі відеокамери можуть застосовуватися для різних систем відеоспостереження. За рахунок кронштейна такі пристрої відеоспостереження можна закріпити на будь-якій поверхні. Муляжі як і оригінальне обладнання можна розміщувати як усередині будівлі, так і зовні, також до них додається об’єктив.

Для того, щоб картина була максимально правдоподібною, все обладнання являє собою поворотний механізм. Дії виконуються за рахунок батареї, розташованої у верхній частині муляжу. Дії механізму відбуваються наступним чином: при зміні рівня освітленості, який фіксує вбудований індикатор, обладнання починає рухатися, муляж пристрої повертається в певному напрямку. Через приблизно десять секунд муляж зупиняється, а потім при зміні рівня освітленості дії будуть повторюватися. Для максимальної схожості в комплект входить кабель.

Муляж відеокамери з антеною є копією бездротовий відеокамери. До таким камерам також можна придбати різні види кронштейнів і закріпити пристрої на певній поверхні. Як і у попереднього варіанту муляжу, тут також є поворотний механізм, який імітує роботу цієї камери відеоспостереження.