Види систем інтернет-відеоспостереження

0
126

Камери відеоспостереження є незамінним інструментом в роботі системи безпеки кожного об’єкта: торгові центри, офіси, квартири, приватні будинки, автостоянки тощо. Останнім часом широко користуються попитом системи віддаленого відеоспостереження, за допомогою якого користувач в будь-який час доби може дізнатися про події що відбуваються в режимі реального часу. При цьому, для перегляду відео користувач може скористатися абсолютно будь-яким пристроєм: комп’ютером, планшетом, смартфоном. Окрім перегляду в онлайн режимі, користувач також має цілодобовий доступ до архіву даних. Розглянемо, які ж є види інтернет відеоспостереження?

Системи з IP-адресою

Отже, один з варіантів побудови системи віддаленого відеоспостереження — це відеосистема з зовнішнім ip адресою. Відеообладнання, яке має свій особистий адресу в мережі, дозволяє з допомогою підключення до всесвітньої павутини виконувати віддалений доступ до відеокамер на охоронюваному об’єкті і переглядати події, що відбуваються в онлайн режимі. Крім того, такий варіант підключення забезпечує не тільки перегляд через інтернет, але і управління пристроями.

Хмарні системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження, побудовані з використанням хмарного сервісу, є багатофункціональним варіантом відеоспостереження. Завдяки хмарному відеоспостереженню у вас з’являються наступні можливості: зберігання всіх відеоданих в хмарі, що виключає придбання додаткового обладнання, перегляд подій в онлайн режимі та архівні відеозаписи в будь-якій точці світу і з використанням будь-якого пристрою, надійне шифрування інформації та інше. Доступ здійснюється з використанням особистого кабінету користувача, вхід в який виконується за допомогою індивідуального логіну та паролю. Крім того, для максимально зручного процесу, існують програми для смартфонів.

Відеосистеми на основі ПО

У таких системах відеоспостереження кожний підключений пристрій володіє унікальним ім’ям в межах однієї системи. Користувач купує необхідне обладнання, до якого додається інструкція, завдяки якій можна з легкістю виконати настройку всієї системи самостійно. Для виконання віддаленого доступу потрібно встановити спеціальне програмне забезпечення на комп’ютер.