Відмінність між web та ip камерою відеоспостереження

0
222

В даний час використання камер відеоспостереження користується популярністю у великої кількості користувачів. Такі пристрої застосовуються в самих різних сферах діяльності людини. Як засіб контролю і безпеки відеокамери встановлюють як у великих організаціях, так і в приватних домоволодіннях. Сучасні відеокамери активно використовуються для передачі відеоданих в інтернеті. Існує кілька варіантів таких пристроїв: Web-камери, IP відеокамери і PC-камери.

Отже, Web-камери — це пристрою, з допомогою яких можна надсилати відеозображення на будь-які сайти в інтернеті. Web-камери поділяються на звичайні і мережеві. Мережеві пристрої оснащені спеціальним ПО для автономного функціонування. Ці відеокамери досить прості і зручні у використанні. Таке обладнання можна з’єднати з іншими пристроями (модемом, зовнішніми датчиками). Застосування таких камер відеоспостереження пов’язано з деякими недоліками. Ці відеокамери можуть тільки покадрово відправляти зображення, а час між кадрами може дорівнювати і 20 секунд. Це буде вже залежати від моделі придбаної відеокамери. Тому такі камери відеоспостереження не можуть забезпечити передачу єдиного відеопотоку.

Наступний варіант — ip-відеокамера. Такі камери відеоспостереження використовуються для передачі відеоданих в онлайн режимі. Такі відеокамери можуть мати високу роздільну здатність, що забезпечує якісну картинку користувачеві. Такі пристрої оснащені вбудованим IP-сервером і мережевим інтерфейсом. За рахунок цього такі відеокамери можуть бути використані і без з’єднання з комп’ютером. Такі камери відеоспостереження користуються попитом завдяки простоті використання і широким функціональним можливостям, на ринку відеоспостереження представлений величезний вибір ip-відеокамер, серед яких кожен користувач зможе знайти підходящий варіант.

У порівнянні зі стандартними PC-камерами, мережеві моделі мають безліч переваг. По-перше, вони здатні автономно функціонувати без з’єднання з комп’ютером. По-друге, щоб почати процес відеоспостереження з такою камерою, треба тільки дати їй ip-адресу. IP-камери відеоспостереження мають більш високий дозвіл, за рахунок чого виграють на тлі аналогових пристроїв. На даний момент, ip-камери відеоспостереження — це самий оптимальний варіант обладнання для організації систем відеоспостереження.